31. oktobra lielajā intervijā - Kristīne Beitika

29. Oct 2021, 10:50 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Tūlīt oktobris jau cauri un šajā svētdienā iesoļosim ziemas laikā. Taču ziemas laiks nav nekāds šķērslis, lai atceltu mūsu svētdienu tradīciju - satikšanos pie TV ekrāniem un Māmiņu Kluba jaunā raidījuma noskatīšanos.

Kamēr gaidām svētdienu, jau tagad uzzini, par ko stāstīsim 31.oktobra raidījumā!

Svētdien dosimies kopīgā pastaigā ar Kristīni Beitiku. Pastaigājoties pa Ogri, Kristīne dalīsies ar savu dzemdību stāstu, kā arī atklās, ka bērniņš viņu ģimenē nenāca viegli un ātri.

Kristīne BeitikaAr apģērbu kārtām rudenī un ziemā, bērniņam dodoties laukā, mēdzam nereti pārspīlēt, jo vienmēr šķiet, ka mazulim būs par aukstu, tāpēc lietderīgi būs ieklausīties pediatres ieteikumos par apģērba izvēli bērnam rudens periodam.

Nav vairs tālu līdz brīdim, kad pasaulē nāks Santas un Kalvja pirmdzimtais, tāpēc abi topošie vecāki izmanto Māmiņu Kluba Vecāku skolā pieejamās nodarbības, lai sagatavotos skaistajam notikumam. Raidījumā ielūkosimies, kādas nodarbības paguvuši apmeklēt Bēbīšu kluba gaidāmā mazuļa vecāki.

Katrs gadalaiks pieprasa atšķirīgas rūpes par ādu. Rudenī un ziemā mūsu āda kļūst sausāka, jo tā pakļauta diviem faktoriem - zemai gaisa temperatūrai, kā arī apkurei telpās. Svētdien raidījumā tiksimies ar dermatoloģi, kura dalīsies ieteikumos, kā parūpēties par savu un bērnu ādu gada aukstajā periodā, lai varētu justies komfortabli.

Ādas kopšanai ir ļoti liela nozīme, taču tikpat svarīgi ir to darīt pareizi. Kuras ir kļūdas, kuras visbiežāk pieļaujam mājās rūpējoties par savu sejas ādu, noskaidrosim jau svētdien raidījumā, kur ārste arī dalīsies ar knifiņiem, lai tavs sejas ādas kopšanas rituāls būtu vēl efektīvāks.

Lielisks palīgs maltīšu gatavošanā ir jau iepriekš sagatavotas un sasaldētas ēdienu sagataves, kā arī produkti, kas pēc garās un nogurdinošās darba dienas ļauj ātri pagatavot veselīgu maltīti savai ģimenei. Lai sasaldējot produkti nezaudētu savas vērtīgās uzturvielas, ir svarīgi ievērot dažus pamatprincipus. Tos arī atgādināsim svētdienas raidījumā.

Tiekamies 31.oktobrī plkst. 9.20