31.01. STV: Attiecību veidošana ar bērniem, ādas kopšana ziemā, brokastu kišs

30. Jan 2022, 10:07 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Noskaties Māmiņu Kluba šī gada janvāra pēdējo TV raidījumu. Jau nākamajā svētdienā tiksimies februārī!

Raidījuma vadītājas šodien sarunājās ar biedrības "Tēvi" nodarbību vadītāju Lauri Bokišu un divu bērnu māmiņu Lauru Grēviņu par to, kā ģimenē veidot attiecības ar bērniem.

Bērnu vakcinācija pret Covid-19 ir karsta tēma, jo netrūkst vecāku, kuri ir kategoriski pret bērnu vakcinēšanu. Raidījumā ieklausījāmies ne tikai kādas māmiņas viedoklī, kura izlēmusi par labu savas meitas vakcinēšanai, bet arī uzklausījām ārsta viedokli.

Rimi Bērniem garšu zinātājs Normunds Baranovskis raidījumā dalījās ar brokastu kiša pagatavošanas recepti. Ticiet mums, tas ir tik vienkārši, ka izdosies ikvienam, kā arī gatavošanas procesā vari iesaistīt bērnus.

Kāda bija tava zīdīšanas pieredze? Māmiņu Kluba raidījumā ar savu pieredzi dalījās Bēbīšu kluba māmiņa Santa, pastāstot, kā izdevās pārvarēt sāpes, kas pārņēma zīdot mazuli.

Lai gan svarīgi par ādu rūpēties visa gada garumā, ziemas periodā tai nepieciešamas īpašas rūpes. Raidījumā tikāmies ar ārstu, kurš atgādināja ādas kopšanas zelta standartu, kā arī dalījās ar ieteikumiem, kā izvēlēties ziemai piemērotākos ādas kopšanas līdzekļus.

TV