30. aprīļa Māmiņu Kluba TV raidījumā viesosimies pie Līvas Jaunozolas

28. Apr 2023, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Sveicieni jau gandrīz maijā! Starp kopīgām izklaidēm un atpūtu nedēļas nogalē, ceram, ka esi ieplānojusi svētdienas rītā laiku, lai noskatītos Māmiņu Kluba jaunāko TV raidījumu. 

Tiekamies šo svētdien, 30. aprīlī, plkst. 8.55 STV Pirmā!

Lielajā intervijā šo svētdien tiksimies ar "Andele Mandele" radītāju Līvu Jaunozolu.

Bērni vienmēr ir ieinteresēti izpētīt pasauli sev apkārt, tāpēc vecākiem svarīgs uzdevums ir nodrošināt drošu vidi, arī mājās. Ko tas nozīmē? Pirmkārt, nodrošināties, lai bērnam brīvi pieejamā vietā nebūtu pieejama sadzīves ķīmija. Kā rīkoties gadījumā, ja tomēr mazuļa organismā nonākuši tīrīšanas līdzekļi, svētdienas raidījumā vaicāsim ārstam.

Mazulītis izaug tik ātri! Šķiet, tikko satikāties, bet jau pēc mirkļa bērniņš skrien pats savām kājām. Lai saglabātu pirmās dienas un nedēļas spilgtākā atmiņā, iemūžini tās fotogrāfijās! Svētdienas raidījumā pievienosimies Superbēbīša ģimenei fotosesijā.

Grūtniecības laikā sievietes ķermenī notiek lielas pārvērtības. Diemžēl, ir reizes, kad pēc dzemdībām ne ar uzturu, ne ar sportu nav pietiekami, lai atgūtu savas ķermeņa aprises. Ko darīt? Ielūkosimies kādas māmiņas pieredzes stāstā.

Mums patīk atklāt jaunas garšas un to 30. aprīļa raidījumā piedāvāsim arī tev, padaloties ar trīs gardām Tex-Mex ēdienu receptēm!

Lai brīvo laiku varētu izbaudīt bez raizēm, svarīgs ir piemērots apģērbs. Dosimies svētdien iepirkties!

Tiekamies 30. aprīlī plkst. 8.55