30.05. STV: Mājokļa iegāde, drošība pie ūdens, ikdienas darbu deleģēšana

30. May 2021, 09:40 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Maija pēdējais Māmiņu Kluba raidījums ir izdzīvots. Patiesi ceram, ka tev šis raidījums deva atbildes uz svarīgiem jautājumiem un, iespējams, pamudināja nebaidīties īstenot savu sapni par mājokli, uzdrošināja deleģēt mājas darbiņus arī citiem, kā arī atgādināja par svarīgiem jautājumiem par drošību pie ūdens.

Lai arī kā būtu, ja vēlies kādu no 30.maija sižetiem noskatīties atkārtoti, tev būs šāda iespēja!

Lielajā intervijā šo svētdien tikāmies ar raidījumu vadītāju, žurnālistu un sporta pasaules pārzinātāju Armandu Puči, lai runātu par viņa sajūtām vectētiņa lomā.

Siltais laiks tuvojas, un tuvojas arī peldsezonas atklāšana, tāpēc vērtīgi pirms tam atgādināt svarīgākos nosacījumus, kas jāņem vērā, atpūšoties pie ūdens. 

Ja jūsu ģimene sapņo par jauna mājokļa iegādi, tad noklausies sarunu ar bankas speciālistu, lai gūtu iedrošinājumu spert soli tuvāk savam mērķim - apzināt savas iespējas un doties uz banku.

Ikdiena lielai daļai no mums paiet skrējienā, cenšoties apvienot daudzos darbus un pienākumus. Lai nesadegtu vāveres ritenī, ir jāiemācās pienākumus deliģēt. Kā ar to veicas Simsonu ģimenē, varējām uzzināt šodien.

TV