30.03. STV: Sieviešu festivāls, BKUS Vecāku māja, Vakcinācijas kalendārs, 1. dzimšanas diena

30. Mar 18:57 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Marta pēdējā Māmiņu Kluba TV raidījumā atskatījāmies uz Sieviešu festivālu, uzzinot, kā mums, vairāk nekā 1000 sievietēm, pagāja šī diena Jūrmalā.

Bērnu slimnīcas Vecāku māja nonākusi grūtību priekšā. Vai projekts, kas palīdzējis tik daudziem vecākiem, turpinās pastāvēt? Saucam sabiedrību palīgā!

Cik svarīgi ir sekot līdzi bērna vakcinēšanas kalendāram? Kādas potes mazajam jāsaņem pirmā dzīves gada laikā? Vaicājam pēc padoma Ģimenes klīnikas ģimenes ārstei Zandai Mundeciemai.

Pirmā dzimšanas diena ir svarīgs notikums, jo tā ir 1. jubileja! Šajā reizē ciemojamies pie mazās Alises, kura svin savu 1. gadiņu, kā arī ieklausāmies viņas māmiņas, kā arī fizioterapeites Kristīnes Asonovas ieteikumos par svinību organizēšanu.

Apetītes trūkums un ēšanas paradumu strauja maiņa ir daļa no bērna attīstības, tomēr kā atpazīt, vai tā nav vairs tikai īslaicīga fāze? Skaidro ģimenes ārste Zane Marecka.

Arvien vairāk māmiņu izvēlas dzemdību laikā no nabassaites paņemt cilmes šūnas. Arī mūsu 2024. gada Superbēbīša māmiņa Egita apsver šo iespēju, tāpēc dodamies uz Cilmes šūnu banku, lai noskaidrotu, kā notiek cilmes šūnu paņemšanas process.

Kopā ar mūsu gaidāmā Superbēbīša māmiņu šajā sestdienā arī devāmies sarūpēt mazulītim nepieciešamās lietiņas.

TV