3.oktobra Māmiņu Kluba raidījuma lielajā intervijā - Sigita un Andžejs Graudi

01. Oct 2021, 12:07 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Oktobra pirmais Māmiņu Kluba raidījums tūlīt jau klāt, tāpēc svētdien plkst. 9.20 slēdz iekšā STV Pirmā, lai uzzinātu daudz jauna un noderīga! Par ko stāstīsim svētdienas raidījumā? Lūk, mazs ieskats!

Šo svētdien svinēsim Skolotāju dienu, tāpēc arī raidījuma lielajā intervijā tiksimies ar Sigitu un Andžeju Graudiem, kuriem viņu radītā bungu skola ir kā vēl viens bērns. Andžejs sarunā skaidros savu redzējumu par pasniedzēja un pedagoga lomu, un to, kā dzīves ceļš viņu pie tā novedis.

Analīžu nodošana bērniem bieži vien izsauc negatīvas emocijas, bet, lai zinātu, kā to vērst par labu, raidījumā tiksimies ar speciālisti, kura dalīsies ar ieteikumiem, kā bērnam skaidrot to, kāpēc nepieciešams nodot analīzes, un kāpēc bērnam nekādā gadījumā nedrīkstētu melot, ka tas būs nesāpīgi.

Zīdīšanas pieredze dažkārt var būt sāpīga, jo sevišķi pirmajās nedēļās, kad vēl tikai iepazīstaties ar mazulīti un centies apgūt zīdīšanas iemaņas. Kādi ir biežākie iemesli tam, ka zīdīšana izvēršas sāpīga, svētdien stāstīs zīdīšanas speciāliste Sandra Lase.

Svētdien tiksimies Bēbīšu klubā, kur topošā māmiņa Santa, kura patlaban ir grūtniecības 7.mēnesī, dalīsies ar saviem ādas kopšanas paradumiem, kā arī uzklausīsim ārstu, kurš pastāstīs, kā vispareizāk kopt ādu, lai izvairītos no striju rašanās.

Latvija šobrīd ir vienīgā valsts Eiropas Savienībā, kurā vēl nav Mātes piena bankas. Tomēr, cilvēkiem sadodoties rokās un piedaloties ar savu atbalstu, ir iespēja palīdzēt, lai Latvijā Mātes piena banka tomēr taptu, ļaujot priekšlaikus dzimušajiem mazuļiem saņemt savai veselībai un imunitātei tik svarīgo māmiņas pienu.

Māksla mums palīdz atraisīt savu "ES", tāpēc ir svarīgi, lai bērniem būtu iespēja atklāt mākslas pasaulē sevi pēc iespējas agrāk. Kādos veidos palīdzēt bērnam piedzīvot mākslu, lūkosim svētdien.

Tiekamies 3.oktobrī plkst. 9.20