29. novembra TV raidījuma lielajā intervijā - Līva Spurava

27. Nov 2020, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Šīs svētdienas raidījums būs ļoti īpašs, jo klāt Pirmā advente. Sāksim gaidīšanas ceļu līdz Ziemassvētkiem.

Ik svētdienu visu Adventes laiku, gluži tāpat kā visas pārējās svētdienas gadā, kopā ar jums būsim arī mēs - Māmiņu Kluba TV raidījums. Tiekamies jau svētdien, 1.decembrī, plkst. 9.20 kanālā STV!

Lielajā intervijā tiksimies ar blogeri un geštaltterapijas praktiķi Līvu Spuravu, lai runātu par bērna ienākšanu ģimenē, attiecībām un to, vai vecāki ir laimīgi tad, ja bērns ir laimīgs, vai arī otrādi - bērns ir laimīgs, ja viņa vecāki ir laimīgi.

Gaidību laiks un arī mazuļa ienākšana ģimenē rada papildu slodzi, kas, protams, atsaucas arī uz jauno vecāku veselību. Tāpēc Superbēbītes Odetas vecāki šajā svētdienā dosies pie speciālista, lai pārbaudītu savu sirds veselību.

Deviņus mēnešus dzīvojot māmiņas puncī, mazulis ir pieradis pie māmiņas balss, sirdspuktiem, tāpēc klusums tikko dzimušu bērniņu pat biedē. Tāpēc daudzi vecāki izmanto balto troksni, kas palīdz mazulītim vieglāk iemigt. Kas ir baltais troksnis un kas par to būtu jāzina, vaicāsim speciālistam.

Gatavojot mazuļa pūriņu, rūpīgi izmazgājam jaunās drēbītes un tās izgludinām. Bet vai zināji, ka jaundzimušā drēbīšu mazgāšanai ieteicams lietot speciālus mazgāšanas līdzekļus, kas palīdzēs izvairīties no alerģiskas reakcijas?

Diemžēl rudens un ziemas laiks līdzi nes elpceļu saslimšanas. Raidījumā noskaidrosim, kā palīdzēt bērnam šo saslimšanu laikā.

Zobiņu nākšanas laiks var būt nemiera pilns, tāpēc šajā svētdienā dosimies pie ārstes, kura dalīties ar padomiem, kā remdēt mazulīša sāpes un diskomfortu šajā laikā.

Tiekamies 29.novembrī plkst. 9.20