29. janvāra Māmiņu Kluba raidījumā - Indra Salceviča

27. Jan 2023, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Katru svētdienu mēs gaidām ar lielu nepacietību, lai satiktos ar jums pie TV ekrāniem. Šī svētdiena nebūs izņēmums.

Lai gan šķiet, ka gads tik tikko vien sācies, klāt jau janvāra pēdējais raidījums, kas solās būt piesātināts ar sarunām un vērtīgiem padomiem. 

Svētdien uz sarunu aicināsim profesionālu stilisti, modes dizaineri, TV šovu vadītāju Indru Salceviču, sarunā pieskaroties šķiršanās tēmai. 

 

Lai sagatavotos grūtniecībai, ļoti liela nozīme ir arī topošā tēva veselībai un auglībai, tāpēc jaunākajā raidījumā ieklausīsimies speciālista padomos.

Svētdien kopā ar raidījuma vadītāju Kristīni dosimies izmēģināt jogas nodarbību Māmiņu kluba Vecāku skolā, līdzi ņemot arī Kristīnes mazo meitiņu. Jā! Gadījumā, ja māmiņa vēlas būt aktīva un socializēties, taču nav neviena, kam atstāt pieskatīt bērniņu, pie mums ir pieejamas jogas nodarbības mammām kopā ar bērniem!

Mazo bērnu vecākiem bieži vien ir jāpalauza galva, lai iekārtotu mazuļa vecumam atbilstošu rotaļu vidi, nodrošinot viņam aktivitātes, kas neapnīk. Svētdienas raidījumā varēsi ielūkoties un smelties idejas, kā iekārtot rotaļāšanās vidi 8-9 mēnešus vecam mazulim.

Ziema un, diemžēl, arī vīrusu periods vēl nav galā, tāpēc ir svarīgi, lai ģimenes aptieciņā atrastos akūtākās lietas, kas nepieciešamas gadījumos, kad saslimis kāds no mājiniekiem. Raidījumā vaicāsim pediatrei pēc padoma, kam būtu jāatrodas mājas aptieciņā.

Raidījumā smelsimies ideju gardai ģimenes maltītei, kopīgi pagatavojot turku zirņu zupu ar kokosriekstu pienu, kariju un tunci. Smaržos visa māja!

Tiekamies 29. janvārī plkst. 9.20