26.12. STV: Māra Upmane-Holšteine, satikšanās ar Bēbīšu kluba mazuli, Autiņbiksīšu banka

26. Dec 2021, 10:08 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Klāt Māmiņu Kluba pēdējais raidījums 2021.gadā, bet jau pavisam drīz tiksimies Jaunajā gadā, līdzi nesot arī jaunas vēsmas, interesantas un aizraujošas sarunas un aktuālas tēmas.

Jaunais gads nesīs daudzas atklātas intervijas un iepazīšanās ar cilvēkiem un ģimenēm, kas iedvesmo. Būs vērtīgas tikšanās ar speciālistiem, atbildes uz daudziem aktuāliem jautājumiem par bērniņa plānošanu, grūtniecību un audzināšanu.

Noskaties Māmiņu Kluba 26.decembra raidījumu sev ērtākajā laikā šeit, Māmiņu Kluba portālā.

Lielajā intervijā tikāmis ar trīs bērnu vecākiem, muzikālo pāri Māru Upmani-Holšteini un Goran Goru, lai runātu, protams, par dzīvi, bērniem un nākotni.

Ja māmiņai ir nepietiekošs D vitamīna līmenis, ikdienā nākas sadzīvot ar kuņģa zarna trakta darbības traucējumiem, loģiski, ka sievietei būs grūtāk saglabāk pozitīvu noskaņojumu un prieku. Tāpēc raidījumā tikāmies ar ģimenes ārsti, kur atgādināja nozīmīgākos pamatprincipus, kas ir svarīgi, lai mamma katru dienu justos labi.

Māmiņu Kluba Labdarības fondam bieži vien palīdzību lūdz vientuļās māmiņas, kurām trūkst līdzekļu, lai iegādātos pārtiku, higiēnas preces, arī autiņbiksītes. Ņemot vērā, ka mazulim pirmajos dzīves mēnešos nepieciešamas vidēji 10 autiņbiksītes dienā, varam vien apjaust, cik lielus finanšu resursus tas prasa no krīzē nonākušajām māmiņām. Tāpēc esam bezgala priecīgi par GeGe iniciatīvu radīt Autiņbiksīšu banku. Vairāk par šo projektu vēstījām svētdienas raidījumā.

Teju pirms mēneša pasaulē nāca Bēbīšu Kluba mazulis Kristians. Mazulītis pa šīm nedēļām jau ir paaudzies, taču ne tik sen bija tas brīdis, kad Santa un Kalvis savu dēliņu rokās turēja pirmo reizi. Raidījumā viesojāmies Bēbīšu Kluba ģimenes mājās, lai kopīgi atcerētos satikšanās stāstu ar mazo Kristianu.

TV