25.09. STV: Nils Sakss-Konstantinovs, pusaudžu vecuma posms, grūtniecības kalendārs, mazuļa vannošana

25. Sep 2022, 10:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Sveiciens septembra pēdējā svētdienā! Kā iesācies svētdienas rīts jūsu ģimenei? Vai kopā ar Māmiņu Kluba jaunāko raidījumu?

Mēs piedāvājam atskatīties uz 25.septembra raidījuma sižetiem!

Raidījumā tikāmies par bērnu un pusaudžu psihoterapeitu Nilu Saksu-Konstantinovu, lai runātu par pusaudžu psiholoģiju un rastu atbildes, kā bērniem šajā vecuma posmā palīdzēt.

Turpinājām sekot līdzi, kā attīstās mazulis mammas puncī, šoreiz Grūtniecības kalendārā uzzinot vairāk par 6. - 12. gaidību nedēļu. Kad topošajai māmiņai jādodas pie ārsta, kā attīstās mazulītis?

Gada tumšajā laikā mazāk saņemam sauli, mazāk arī savā uzturā patērējam dārzeņus un augļus, tāpēc rūpīgāk jāseko līdzi tam, lai organisms saņemtu visas tam nepieciešamās minerālvielas un vitamīnus. Šo tēmu aktualizējām šodienas raidījumā.

Puiši un meitenes pusaudžu gados problēmas risina atšķirīgi, tāpēc nevajadzētu pārdzīvot, ja pusaudžu vecumā dēls vairs nevēlas tev stāstīt piedzīvoto un dalīties ar savām domām. Kā rīkoties šādos gadījumos?

Kā pareizi vannot mazulīti? Tev noderēs fizioterapeites Janas Parfjonovas ieteikumi sekmīgai un veiksmīgai bērniņa vannošanai.

Šodien raidījumā turpinājām mūsu jauno rubriku "Mūsdienīgas attiecības"! 

Gada laikā bērns var slimot līdz pat 10 reizēm. Tiesa, ja slimošanas reizes ir smagas, ieteicams vērsties pie ārsta, lai noskaidrotu iemeslus. Raidījumā ārste dalījās ar ieteikumiem, ko ņemt vērā situācijā, kad bērnudārznieks vai skolēns saķēris iesnas.

TV