25.05. STV: Hiperpigmentācija, bērns mācās braukt ar velosipēdu, profesiju iepazīšana ar rotaļām

25. Apr 2021, 09:44 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Mums ir milzīgs prieks jūs katru svētdienas rītu redzēt pie TV ekrāniem, skatoties Māmiņu Kluba raidījumu. Tā ir gluži kā satikšanās ar labu draudzeni.

Esam apkopojuši šīs nedēļas raidījuma galvenos sižetus, lai vari tos netraucēti noskatīties atkārtoti.

Lielajā intervijā pie mums viesos bija Latvijā radītās kosmētikas "Vegan fox" lolotāja Maija Rieksta-Riekstiņa, lai runātu par to, kā nebaidīties no sapņa par savu biznesu, un kā soli pa solim tiekties uz savu mērķi.

Saulainajā laikā nosēdēt četrās sienās ir teju neiespējami, tāpēc dodamies laukā! Rimi Bērniem eksperts raidījumā stāstīja par to, kas ir svarīgs, bērnam mācot braukt ar velosipēdu.

Rotaļāšanās ir ne tikai lielisks veids, kā pavadīt laiku, bet arī iespēja interesanti izzināt dažādas profesijas. Kā atzīst pedagoģe Anda Krišjāne, bērns jau piedzimst gribot darīt, tāpēc mūsu, vecāku, uzdevums ir nodrošināt nepieciešamos apstākļus, lai bērns to varētu darīt.

Saulītes glāsti kļūst aizvien siltāki un pamanāmāki, tāpēc ir ļoti svarīgi parūpēties par savas ādas aizsardzību. Šodien tikāmies ar speciālistu, kurš skaidroja, kā pasargāt savu ādu no pigmentācijas.

Domājot par savu uzturu un priekšroku dodot augu izcelsmes produktiem, ar laiku ikviens aizdomājas par ikdienā lietotās kosmētikas sastāvu. Šoreiz raidījumā ielūkojāmies kādas māmiņas pieredzē, kura pēc tam, kad mainījusi savu uzturu, sākusi lielāku uzmanību pievērst arī savai kosmētikai.

TV