24.oktobra TV raidījuma lielajā intervijā - Olga Ļubina

20. Oct 2021, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Mēs aicinām tevi brīvdienās palikt mājās kopā ar savu ģimeni, un rast foršus veidus, kā pavadīt kopā brīvo laiku. Galda spēles, lieliskas filmas un, protams, svētdienas rītā arī Māmiņu Kluba jaunākais raidījums.

Uzzini, par ko vēstīsim 24. oktobra raidījumā!

Raidījuma lielajā intervijā tiksimies ar uztura speciālisti Olgu Ļubinu, lai runātu par to, kā pandēmijas laiks ietekmējis cilvēka ēšanas paradumus. Tāpat arī Olga dalīsies ar savu redzējumu par cilvēka attiecībām ar ēdienu.

Rudens ir fantastisks gadalaiks, jo līdzi nes bagātīgu ražu, lai katru dienu mēs varētu mieloties ar vietējiem labumiem. Šoreiz iedvesmosimies no Rimi Bērniem garšu zinātāja Normunda Baranovska, kurš raidījumā pagatavos sarkanā karija dārzeņu sautējumu.

Ādas kopšanas līdzekļi jāizvēlas atbilstoši ādas prasībām un arī gadalaikam. Tas nozīmē, ka rudenī un ziemā, visdrīzāk, nederēs tie paši sejas ādas krēmi, kurus lietoji vasarā. Kā soli pa solim pareizi kopt savu sejas ādu un izvēlēties sezonai atbilstošākos līdzekļus, raidījumā konsultēsimies ar dermatologu.

Autiņbiksīšu dermatīts ir problēma, ar kuru mēdz saskarties daudzas ģimenes, kurās ienācis mazulis. Apsārtušais dibentiņš rada mazulim diskomfortu, bet vecākiem - raizes. Tāpēc svētdien konsultēsimies ar vecmāti, lai noskaidrotu, kā vislabāk rūpēties par mazuļa ādu gadījumā, ja to skāris autiņbiksīšu dermatīts, kā arī uzzinātu, kā preventīvi parūpēties par bērniņa jutīgo ādu.

Mums ir liels prieks par katru Latvijā radīto produktu, tāpēc Māmiņu Kluba raidījumā ar interesi testēsim jauno Getify aplikāciju, kas ļauj ērti pasūtīt gardus ēdienus.

Mūzikai un mūzikas instrumenta spēlei piemīt kas maģisks, jo palīdz trenēt ne tikai dzirdi, koordināciju, uztveri, atmiņu, bet arī ļoti daudzus citus aspektus. Tāpēc svētdien viesosimies ģimenē, kurā mūzikai ir ļoti liela nozīme, uzklausot viņu pieredzi.

Mūsu vidū ir daudz sieviešu, kuras ir nonākušas krīzes situācijā, tāpēc viņām nepieciešams atbalsts. Lai to sniegtu, Māmiņu Klubs pavasarī kopā ar STV Pirmā izveidoja atbalsta programmu "Atbalsta grozs", kas ļāvis palīdzēt daudzām sievietēm un ģimenēm. Arī šajā rudenī turpinām aizsākto labo darbu un kopīgiem spēkiem centīsimies palīdzēt sievietēm, kurām atbalsts nepieciešams visvairāk.

Tiekamies 24.oktobrī plkst. 9.20