24.10. STV: Olga Ļubina, autiņbiksīšu dermatīts, sarkanais dārzeņu karijs, sejas ādas kopšana aukstajā sezonā

24. Oct 2021, 10:14 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Laiks kļuvis drēgnāks, koku lapas uz ietvēm izveidojušas zeltainu paklāju, un aizvien vairāk laika vēlamies pavadīt iekštelpās, kur ir siltāks un mājīgāks.

Uzdāvini sev nepilnu stundu miera, lai nesteidzīgi noskatītos Māmiņu Kluba jaunāko TV raidījumu!

Raidījuma lielajā intervijā tikāmies ar uztura speciālisti Olgu Ļubinu, lai runātu par to, kā pandēmijas laiks ietekmējis cilvēka ēšanas paradumus. Tāpat arī Olga dalījās ar savu redzējumu par cilvēka attiecībām ar ēdienu un stāstīja par svarīgākajiem nosacījumiem bērna  uzturā pirmajā dzīves gadā.

Rudens ir fantastisks gadalaiks, jo līdzi nes bagātīgu ražu, lai katru dienu mēs varētu mieloties ar vietējiem labumiem. Šoreiz iedvesmojāmies no Rimi Bērniem garšu zinātāja Normunda Baranovska, kurš raidījumā pagatavoja sarkanā karija dārzeņu sautējumu.

Ādas kopšanas līdzekļi jāizvēlas atbilstoši ādas prasībām un arī gadalaikam. Tas nozīmē, ka rudenī un ziemā, visdrīzāk, nederēs tie paši sejas ādas krēmi, kurus lietoji vasarā. Kā soli pa solim pareizi kopt savu sejas ādu un izvēlēties sezonai atbilstošākos līdzekļus, raidījumā konsultējāmies ar dermatologu.

Autiņbiksīšu dermatīts ir problēma, ar kuru mēdz saskarties daudzas ģimenes, kurās ienācis mazulis. Apsārtušais dibentiņš rada mazulim diskomfortu, bet vecākiem - raizes. Tāpēc šodien konsultējāmies ar vecmāti, lai noskaidrotu, kā vislabāk rūpēties par mazuļa ādu gadījumā, ja to skāris autiņbiksīšu dermatīts, kā arī uzzinātu, kā preventīvi parūpēties par bērniņa jutīgo ādu.

Mums ir liels prieks par katru Latvijā radīto produktu, tāpēc Māmiņu Kluba raidījumā ar interesi testējām jauno Getify aplikāciju, kas ļauj ērti pasūtīt gardus ēdienus.

Mūzikai un mūzikas instrumenta spēlei piemīt kas maģisks, jo palīdz trenēt ne tikai dzirdi, koordināciju, uztveri, atmiņu, bet arī ļoti daudzus citus aspektus. Tāpēc svētdien viesojāmies ģimenē, kurā mūzikai ir ļoti liela nozīme, uzklausot viņu pieredzi.

Mūsu vidū ir daudz sieviešu, kuras ir nonākušas krīzes situācijā, tāpēc viņām nepieciešams atbalsts. Lai to sniegtu, Māmiņu Klubs pavasarī kopā ar STV Pirmā izveidoja atbalsta programmu "Atbalsta grozs", kas ļāvis palīdzēt daudzām sievietēm un ģimenēm. Arī šajā rudenī turpinām aizsākto labo darbu un kopīgiem spēkiem centīsimies palīdzēt sievietēm, kurām atbalsts nepieciešams visvairāk.

TV