23. oktobra raidījumā tiksimies ar modes blogeri Alinu Keller

21. Oct 2022, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Oktobris jau pāri pusei! Tiesa, arvien vēsākais un tumšākais laiks nav nekāds šķērslis, lai atceltu mūsu svētdienu tradīciju - satikšanos pie TV ekrāniem un Māmiņu Kluba jaunā raidījuma noskatīšanos.

Kamēr gaidām svētdienu, jau tagad uzzini, par ko stāstīsim 23.oktobra raidījumā!

Lielajā intervijā šo svētdien uz draudzīgu sarunu aicināsim modes blogeri Alinu Keller.

Kā iekārtot aktīvam rāpotājam piemērotu vidi, kas netraucētu bērna attīstībai? Raidījumā ar praktiskiem ieteikumiem un padomiem dalīsies Māmiņu Kluba Vecāku skolas fizioterapeite Jana Parfjonova.

Lielākā kļūda, gatavojoties vizītei pie ārsta, ir stāstīt bērnam, ka ārsts viņam neko nedarīs. Savukārt otra galējība - biedēt ar ārstu. Raidījumā tiksimies ar speciālistu, kura dalīties ar ieteikumiem, kā vislabāk sagatavot bērnu vizītei pie LOR, lai apmeklējums būtu veiksmīgs un bez raizēm.

Mazulītis puncī aug lielāks, nu jau sasniedzot 18. grūtniecības nedēļu. Šajā svētdienā tiksimies ar ārsti, kura stāstīs, kā šajā gaidību periodā paaudzies mazulītis un kā jūtas māmiņa.

Pēc vasaras sejas āda ir saules nogurdināta, tāpēc nepieciešams tai sniegt jaunu enerģiju. Māmiņu Kluba TV raidījuma vadītāja Līva svētdienas raidījumā dosies pie speciālista, lai izmēģinātu procedūras, kas sejas ādu atkal padarīs mirdzošu.

Dažkārt var rasties situācijas, kad drīz pēc bērniņa piedzimšanas jaunajai māmiņai ir jāatgriežas darbā vai arī jāatsāk studijas. Lai šādās situācijās mazulis varētu turpināt saņemt mammas pienu, vērtīgi veidot piena banku. Raidījumā kopā ar zīdīšanas konsultanti Sandru Lasi atkārtosim pamatlietas, kuras svarīgi ņemt vērā, ja esi nolēmusi veidot piena banku.

Laiks kļūst aizvien vēsāks, tāpēc, lai varētu turpināt baudīt rudeni un ar prieku sagaidīt ziemu, vajadzīgs piemērots apģērbs! Raidījumā kopā ar Kristīni Beitiku dosimies lūkot pēc apģērba gada aukstajam periodam viņas meitiņai, kas šoziem baudīs ziemu nevis sēžot ratos, bet gan tipinot ar savām kājiņām.

Tiekamies 23. oktobrī plkst. 9.20