23. janvāra Māmiņu Kluba TV raidījumā diskutēsim par attiecībām ar ēdienu

22. Jan 2022, 07:31 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Katru svētdienu mēs gaidām tikpat ļoti kā šogad sniegu, jo katra satikšanās ar jums ir ļoti īpaša. Ar pārdomātiem sižetiem, sirsnīgām sarunām mēs ik svētdienu plkst. 9.20 tiekamies kanālā STV Pirmā, lai būtu kopā.

Tiekamies arī šo svētdien, 23.janvārī!

Svētdienas raidījumā ar viesiem runāsim par ēšanas traucējumiem un māmiņas psihoemocionālo veselību, jo jaunās māmiņas ir riska grupā ēšanas traucējumu izplatībā. Raidījumā ēšanas koučs Anna Balode dalīsies stāstā, kas viņu pamudināja izkļūt no ēšanas traucējumu apburtā loka un sniegt palīdzību citām sievietēm, savukārt veselīga dzīvesveida popularizētāja, influencere Nika Linde sievietēm atklās sevis pieņemšanas formulu.

Ja sagaidīts pirmdzimtais, vecākiem viss, kas saistīts ar mazulīša aprūpi, sākotnēji var šķist nezināms, tāpēc lietderīgi ieklausīties speciālista padomos. Kopā ar Bēbīšu kluba māmiņu Santu un mazulīti Kristianu apciemosim fizioterapeitu, lai uzzinātu, kā pareizi izvēlēties autiņbiksītes, un kā vispareizāk tās nomainīt.

Kā bērna labsajūtu un veselību ietekmē hemoglobīna līmenis, un vai dzels rezerves organismā var uzlabot ar diētas korekcijas palīdzību? Skaidrosim svētdienas raidījumā.

Ja vēlies daudzveidot savu ikdienas ēdienkarti, labs risinājums var būt bezglutēna, vegāno un bezlaktozes produktu ieviešana savā uzturā. Vai esi izmēģinājusi kādu no šiem produktiem arī savās mājās?

Ja tevi māc nogurums un miega traucējumi, iespējams, vainojams ir pārāk zems D vitamīna līmenis. Ņemot vērā, ka mūsu platuma grādos saule nespīd tik intensīvi kā dienvidzemēs, Latvijas iedzīvotājiem D vitamīns būtu papildus jāuzņem katru dienu visa gada garumā, jo tikai ar uzturu to nav iespējams uzņemt vajadzīgajā daudzumā.

Tiekamies 23.janvārī plkst. 9.20