23.12. Dana Gulbe, bērnudārza izvēle, gatavošanās fotosesijai, pēcdzemdību periods

25. Dec 2022, 10:04 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Ziemassvētku rītā tiekamies Māmiņu Kluba pēdējā šī gada raidījumā. Jau pavisam drīz tiksimies Jaunajā gadā, līdzi nesot arī jaunas vēsmas, interesantas un aizraujošas sarunas un aktuālas tēmas.

Jaunais gads nesīs daudzas atklātas intervijas un iepazīšanās ar cilvēkiem un ģimenēm, kas iedvesmo. Būs vērtīgas tikšanās ar speciālistiem, atbildes uz daudziem aktuāliem jautājumiem par bērniņa plānošanu, grūtniecību un audzināšanu.

Raidījuma lielajā intervijā viesojāmies pie Danas Gulbes, kuru daudzi atpazīst kā Danu ar kasti, lai runātu ne tikai par kārtošanu, bet arī to, kā izvēlēties bērnam bērnudārzu.

Fotosesija ir lielisks veids, kā iemūžināt bildēs to, kā izaug mūsu bērni. Lai bildēšanās būtu veiksmīgāka, raidījumā uzklausījām fotogrāfes ieteikumus, kas jāņem vērā organizējot fotosesiju.

Visas sezonas garumā sekojām līdzi tam, kā nedēļu pēc nedēļas attīstās grūtniecība. Esam sagaidījuši bēbīša nākšanu pasaulē, tāpēc laiks uzklausīt speciālista ieteikumus par svarīgāko, kas jāzina par pēcdzemdību periodu.

Māmiņu Klubs ir ne tikai TV raidījums, portāls, izglītojošas nodarbības un bērnudārzs, tā ir arī tikšanās vieta. Tagad arī mammām no Ukrainas. Svētdienas raidījumā ieskatījāmies vienā šādā tikšanās reizē.

Nelielā bērnu pieskatīšanas grupiņa, kas pirms vairākiem gadiem radās Māmiņu Klubā, fizioterapeites un pedagoģes Klaudijas Hēlas vadībā izaugusi par Māmiņu Kluba Bērnudārzu. Svētdienas raidījumā tikāmies ar K. Hēlu, lai uzzinātu, kā izvēlēties savam bērnam dārziņu.

Ziemassvētku raidījumā devāmies uz Bērnu slimnīcu, lai uzzinātu, kas notiek Vecāku mājā.

TV