21.03. STV: Podiņmācība, bērna uzturs fizisko aktivitāšu laikā, kampaņa Atbalsta grozs

21. Mar 2021, 10:22 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Aiz muguras vēl viena vērtīga tikšanās ar jums, foršie skatītāji! Mēs no sirds ceram, ka arī šajā raidījumā katra no jums varēja pasmelties kādu atziņu, iedvesmu vai atbildi uz senu jautājumu, un jau nākamajā svētdienā tiksimies atkal, lai runātu par mums svarīgo.

Lielajā intervijā tikāmies ar TV personību Māri Grigali un viņa sievu Zani, lai uzzinātu, kā ir audzināt trīs dēlus, kā arī runātu par to, kā abi vecākie dēli reāģējuši uz jaunākā brālīša ienākšanu ģimenē.

Raidījumā runājām par to, kurā brīdī bērnam vajadzētu sākt apmeklēt podiņu. Vai to, kad atvadīties no autņbiksītēm, izlemj bērns vai vecāki? Raidījumā Māmiņu Kluba Vecāku skolas fizioterapeite pievērsa uzmanību vecāku biežākajām kļūdām, cenšoties bērnu apmācīt podiņmācībā, un stāstīja, kā bērnu ar podiņu iepazīstināt veiksmīgāk.

Gravitācija, diemžēl, dara savu, tāpēc ar katru gadu aizvien vairāk novērtējam, cik liela nozīme ir pareizai ādas kopšanai, lai izskatītos un justos labi. Šoreiz raidījumā Māmiņu Kluba TV raidījuma vadītāja Rūta ļāvās jaunam izmēģinājumam, iepazīstot dermokosmētikas Fillerina produktus.

Kanāls STV Pirmā kopā ar Māmiņu Kluba Labdarības fondu uzsācis kampaņu "Atbalsta grozs", lai palīdzētu sievietēm, kas nonākušas krīzes situācijās. Vairāk par šo kampaņu stāstījām raidījumā.

Fiziskās aktivitātes tik ļoti piestāv veselīgam dzīvesveidam, taču tas nav atdalāms no atbilstoša uztura. Kādam jābūt bērna, kurš sporto, uzturam pirms un pēc treniņa, raidījumā vaicājām uztura speciālistei.

TV