Mana pēdējā laika interesantākā grāmata

Mana pēdējā laika interesantākā grāmata

17. Jan 2012, 11:30 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Sveikas!

 

Varbūt Jums liksies mazliet dīvaini, bet mana pēdējā laika interesantākā grāmata ir autora Reimonds A. Mūdija "Dzīve pēc dzīves".

 

 

Vienmēr ir gribējies zināt, kas notiek ar cilvēkiem, kad viņi jūt, ka drīz aizies. 

 

Šī grāmata par dzīvošanu pēc ķermeņa nāves ir pasaules līmeņa bestsellers - fascinējošs un ar aizrautību lasāms. Tas ir unikāls pētijums par vairak kā simt cilvēkiem, kas pieredzējuši klīnisko nāvi un ir izdzīvojuši. 

 

Neparastie nāves tuvuma apraksti ir ārkārtigi līdzīgi un tik satriecoši pozitīvi, ka var mainīt veidu, kādā mēs uzlūkojam dzivi, nāvi un garigumu. 

 

"Dzīve pēc dzīves" sniedz drošu mierinājumu tiem, kas zaudējuši mīļotu cilvēku un palīdz tiem, kas vienkārši interesējas par  nāves noslēpumu.

 

Jauns blogu konkurss "Mana pēdējā laika interesantākā grāmata"

Piedalies un laimē biļetes uz Dailes Teātra izrādi!

17. Jan 2012, 12:43

Es sapratu, ka nevajag baidīties no tā, kas Tevi sagaida. Un, ka cilvēkā, kurš apraksta savu pieredzi, jūtams kas ļoti pārliecinošs, ko nav iespējams tik smalki uzrakstīt.

princesemince princesemince 17. Jan 2012, 12:19

agrajā jaunībā es arī biju uzsēdusies šādai literatūrai, bet tad augstskolas 1.kursā uzrakstīju plašu referātu par tēmu, izsmēlu to un turpmāk pievērsos reliģiska rakstura literatūrai. katrā ziņā man šķiet būtiski, ka cilvēku interesē un viņš meklē un atrod atbildes 😀

es šobrīd lasu Meieres "Klejotāju" - žēl, ka laika pamaz, tādēļ lēni lasās, jo man vajag klusumu un mieru apkārt, kamēr lasu 😀