Astrologs nākamo Pūķa gadu prognozē nemierīgu

Astrologs nākamo Pūķa gadu prognozē nemierīgu

29. Sep 2012, 22:40 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Nākamais Pūķa gads būs nemierīgs, jo arī iepriekš nesis lielus satricinājumus privāti, sabiedriski un globāli, pastāstīja sertificēts astrologs Kristaps Baņķis.

 

Astrologs stāsta, ka Ūdens Pūķa gads sāksies 2012.gada 23.janvārī plkst.9.36 pēc Latvijas laika un ilgs līdz 2013.gada 10.februārim.


"Ūdens Pūķis seno Austrumu tautām simbolizē debesu enerģiju. Ūdens Pūķis rāda, kā kosmiskie likumi iespaido cilvēkus, kas rada daudz niansētu novērojumu, fantāziju un "likteņa pirksta" klātbūtni šāda gada ietvaros. Tas ir mistisks dzīvnieks, kas acīmredzami izceļas pārējo 11 dzīvnieku aplī," skaidro Baņķis.


Pūķis vienmēr nesis lielus satricinājumus privāti, sabiedriski un globāli. Daudz spekulāciju izskanējis arī par 2012.gada "pasaules galiem", un sakritība ar šo mistiskā dzīvnieka pārvaldīto gadu tomēr raisot pārdomas. "Ne velti daudzu tautu mitoloģijā vēstīts par pūķi, kas norij Sauli," piebilst Baņķis.


Pūķa gads nesīs izaicinājumu drosmīgajiem un uzņēmīgajiem. Tas ļaušot piedzīvot spēcīgus garīgus pārdzīvojumus un piedzīvojumus. "Lielisks laiks, lai tiktu vaļā no karmiskajiem un parastajiem parādiem, attīrītos no negācijām. Ikviens notikums vēstīs - audz, attīsties, pārspēj sevi. Tam piemērota gada pirmā puse. Austrumu tautām ir paruna, ka, Pūķim mostoties, jābūt mierīgam, jākontrolē savi instinkti un vēlmes, lai nesaniknotu vēl miegaino zvēru," uzsver astrologs.


2012.gads esot būtisku pārmaiņu gads, kas cieši saistīts ar iepriekšējo gadu reformām, vilšanos un meklējumiem. Taču gada sākums līdz Jāņiem būšot nestabils un neļaušot kārtīgi "atsperties" jauniem izaicinājumiem.


Prognozes liecinot, ka politiku nākamgad pametīs daudzas personas, atstājot vietu jaunajiem un talantīgākajiem. Šā gada enerģētika necietīs "mīkstmiešus". Parādīsies arī jaunas ideoloģijas spilgti pārstāvji. Tāpat Pūķis uzjundīs neapmierinātību ar sistēmu, tādēļ politiskie mītiņi tikai augs augumā, protesta akcijas sekos viena otrai, bet cilvēki gaidīs jaunas mesijas un dažas arī sagaidīs.


"Pastiprinātās Saules aktivitātes iespaidā sagaidīsim daudz negaidītu pārsteigumu, elektrosistēmu nobrukumu - Pūķis spļaus zilas ugunis. Lielu pārmaiņu priekšā ir arī starptautiskas valstu apvienībās, piemēram, Eiropas Savienība," klāsta Baņķis.


Saskaņā ar prognozēm 2012.gadā, īpaši otrajā pusgadā, dzimušie bērni skaitīsies ar laimīgu likteni. Bērni būšot paklausīgi, ģimenēm tiek prognozētas atkalapvienošanās, nozīmīga būšot vecvecāku un mazbērnu saikne, bet ilgu laiku neprecētās sievietes varot saņemt precību piedāvājumus. Taču kopumā gads ģimenēm būšot spilgtiem notikumiem, kaislīgiem mīlas stāstiem un "meksikāņu cienīgām ziepju operām" bagāts.


Darba un karjeras jomā astrologs norāda, ka var tikt izdarīti svarīgi atklājumi vai darbi, kas ļaus izvirzīties citiem priekšgalā, taču konkurenti nesnaudīšot. Kultūras dzīvē varētu tikt sacerēti nozīmīgi skaņdarbi vai radīti citi ievērojami mākslas darbi. Veiksme pavadīšot gan aktierus, gan garīdzniekus, gan ārstus un politiķus.
Savukārt biznesa cilvēki būšot atvērtāki investēt līdzekļus kādos projektos. Taču astrologs norāda, ka biznesa sākšanai nākamā gada pirmais pusgads nebūšot veiksmīgs. Veiksmīgāki būs tie, kuri svarīgas nodarbes sāka jau 2010.gadā, jo šis Truša gads nesis vien līkloču cilpas un nonākšanu vienā un tajā pašā vietā.


"Sākoties Pūķa gadam, daudzi apņēmības pilni metīsies uzņēmējdarbībā. Taču laika periods no 24.janvāra līdz 25.jūnijam jebkurai nopietnai uzņēmējdarbībai ir kā pārkārtošanas, sarežģījumu, meklējumu laiks. Uzņēmējdarbībai varētu teikt ir spieķis riteņos uz ilgu laiku. Kas pacentīsies sevi ierakstīt Uzņēmumu reģistrā, tam pārmaiņas nākotnē garantētas. Šajā ziņā īpašs ir laika posms no 12.marta līdz 4.aprīlim, kad vienā laika telpā ačgārni jeb retrogrādi līdzinās Merkurs (komunikācija, saskarsme, transports, dokumentācija), Marss (bizness, uzņēmība, aktivitāte) un Saturns (ilgtermiņš, stabilitāte), jaucot šo sfēru ierastās robežas," skaidro Baņķis.


Pēc astrologu prognozēm, nākamgad notikumus ietekmēs vairāki nozīmīgi planētu stāvokļi. Viens no tādiem būs Saules ieiešana Auna zīmē 20.martā plkst.7.14, kad sāksies jaunais astroloģiskais gads. Tas Latvijai vēsta varas pārmaiņas un kādu traģisku notikumu, kurā būs iesaistīts augsta ranga politiķis. Lielāka vara kļūs ekonomiskiem grupējumiem, bet tie, kurus uzskata par vadītājiem, patiesībā būs tikai marionetes ar vai pret paša gribu.


"Piedzīvosim arī vēl viena otra liela politiķa norietu. Tā kā aktivizēsies policejiskās slēptās struktūras, varam sagaidīt skaļas tiesas prāvas. Šogad vēl vairāk nekā citkārt iezīmējas jurisprudences pārstāvju un tiesībsargājošo organizāciju nozīmes pieaugums. Pārstrukturizācija skars sabiedriskos medijus. Tā kā Saules kulminācijas brīdī Mēness, kas simbolizē tautu, atrodas Zivju zīmē, neko labāku par atstumtību no varas nevaram sagaidīt. Emigrācija būs liela, bet pirmo reizi nopietni sāksim runāt arī par to, ka imigrācija ir durvju priekšā. Glābiņš būs smags un atbildīgs darbs," vēsta astrologs.

 

Savukārt nodokļu politikā gaidāmas atgriešanās pie senākiem lēmumiem, tādēļ nevar runāt par jaunu ekonomisko izaugsmi, bet gan par vides stabilizāciju un sakārtošanu. Planētas paredzot būvniecības, pārtikas industrijas, apsaimniekošanas, atkritumu un citas pārstrādes sektora attīstību. Ļoti liela loma uzņēmējdarbībā būšot valsts un pašvaldību pasūtījumiem.


Vēl tiek prognozēta arī liela citu valstu investīciju tirgu interese par Latviju. Savukārt, runājot par banku sektoru, astrologs norāda, ka notikumi, kas ap to izvērtās šogad, varētu turpināties arī nākamgad. "Daudz tiks runāts par medicīnas sakārtošanu, izglītības reformām, kā arī pieņemti nepopulāri vecumdienas skaroši lēmumi. Jābūt uzmanīgiem veselības jautājumos, jo nākamais gads nesīs ievērojamu infekcijas slimību uzplaiksnījumu," prognozē Baņķis.


Tāpat svarīgs notikums astroloģijā būs planētas Neptūna otrreizēja pāriešana Zivju zīmē, kas notiks 3.februārī un turpināsies līdz 2025.gadam. "Neptūna stāvoklis cilvēcei var nest lielāku apskaidrību, zaļāku domāšanu un jaunu pasaules kārtību, kur lielāka loma būs starpzinātnēm, cilvēka psihes izpētei un jauna cilvēka radīšanai. Neptūnam kļūstot spēcīgam un varenam, kāds tas arī ir Zivju zīmē, globāli izteiktāk piedzīvosim jūras dieva dusmas un uzbrukumus cilvēces nesaprātīgajai, dabu piesārņojošajai daļai. Katastrofu iespējas tikai pieaugs," brīdināja astrologs.

 

LETA

 

Ko tu sagaidi no 2012. gada?