20.12. STV: Kolikas, mājokļa dekorēšana svētkiem, atvadas no knupīša

20. Dec 2020, 10:05 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Klāt Ceturtās adventes rīts! Mums no sirds liels prieks to pavadīt kopā ar jums, aktualizējot tēmas, kuras svarīgas, kuras liek izvērtēt savu ikdienu un vērtības.

Ja Ziemassvētku gatavošanās drudzī palaidi garām šodienas raidījumu, nebēdā - noskaties to sev ērtākajā vietā un laikā tepat Māmiņu Kluba portālā!

Raidījuma lielajā intervijā uz gaišu sarunu aicinājām Zeltiņu ģimeni - Renāru un Ievu. Viņi beidzot ir gatavi dalīties savās emocijās, kuras piedzīvojuši pēdējo trīs gadu laikā kopā ar meitiņu Emmu.

Svētki jau ir pavisam tuvu. Kā šo laiku pavadīt ģimenei kopā, un kā atbildēt uz bērna jautājumiem, vai Ziemassvētku vecītis ir īsts, noskaidrojām šodien raidījumā.

Kolikas ir vārds, kas daudzos vecākos izraisa paniku un bailes. Raidījumā tikāmies ar ģimenes ārsti, kura skaidroja iemeslus, kāpēc mazuļus piemeklē vēdera pūšanās, kā arī ieteica iedarbīgākās metodes, kā kolikas mazināt.

Par spīti visam, svētki šogad būs mīļi un īpaši. Lai tos padarītu vēl skaistākus, raidījumā uzklausījām dekoratores ieteikumus, kā izrotāt savu māju, lai prieks par Ziemassvētkiem būtu vēl lielāks.

Bērniņiem ar māneklīšiem veidojas ļoti īpašas attiecības, tāpēc šķirties no tā ir ļoti grūti. Tiesa, tagad to izdarīt ir vieglāk, jo brīdī, kad laiks šķirties no māneklīša, varat to uzdāvināt Knupīšu lācim, kurš par mazuļa mīļo māneklīti parūpēsies.

Svētki slēpjas detaļās. Skaisti klāt galds, garda maltīte un sapucēti savējie. Raidījumā ielūkosimies, kā svētkiem sapucējusies Rūta un viņas meitiņas.

TV