20.marta Māmiņu Kluba TV raidījumā izdzīvosim stāstu par bēgšanu no kara

18. Mar 2022, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Šis laiks mums visiem ir nemiera pilns, jo nepaiet ne diena bez traģiskām vēstīm no Ukrainas, tāpēc ir jāsaņem sevi rokās, lai nezaudētu dzīvesprieku un entuziasmu. Kā tev ar to veicās šajā nedēļā?

Lai arī kā, arī šajā svētdienā plkst. 9.20 gaidīsim jūs pie televizoru ekrāniem, lai stāstītu par jautājumiem, kas mums, ģimenēm, ir aktuāli visos laikos.

Raidījumā tiksimies ar žurnālisti un blogeri Jūliju, kura marta sākumā kopā ar savu mammu un piecgadīgo dēlu, meklējot patvērumu, atbēga uz Latviju, jo viņas mājās notiek karš.

Pavasaris ir klāt, tāpēc jau laikus jāsāk domāt par to, kā sagatavoties vasarai, lai gada košākajā mēnesī tu justos un izskatītos lieliski! Svētdien raidījumā tiksimies ar dermatoloģi, kura dalīsies ar praktiskiem ieteikumiem, kā parūpēties par savu ādu, lai mazinātu celulītu.

Nereti gaidību laiks līdzi nes nogurumu, tomēr dažkārt iemesls meklējams ne tikai apstāklī, ka gaidi bērniņu, bet arī pazeminātā dzelzs līmenī. Tāpēc ginekoloģe raidījumā skaidros, kādi analīžu parametri norāda uz dzelzs līmeni organismā.

Māmiņa Santa turpina atgūt savu fizisko formu, tāpēc kopā ar viņu šoreiz dosimies pie fizioterapeita, kurš iepazīstinās ar diviem aparātiem, uz kuriem veiktie vingrinājumi var palīdzēt sievietei labāk atgūties pēc dzemdībām.

Dzīves scenārijus ģimenes kontekstā varam nodot no paaudzes uz paaudzi, taču kā rīkoties, lai palīdzētu bērnam realizēt labu dzīves scenāriju? Par to vairāk jau šo svētdien raidījumā!

Tiekamies 20.martā plkst. 9.20