2. maija TV raidījuma lielajā intervijā - Ieva Brante

30. Apr 2021, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Sveicieni gandrīz maijā! Vai izbaudi kopā ar ģimeni brīvdienas? Starp kopīgām izklaidēm un atpūtu, ceram, ka esi ieplānojusi svētdienas rītā laiku, lai noskatītos Māmiņu Kluba jaunāko TV raidījumu. 

Tiekamies šo svētdien, 2.maijā, plkst. 9.20 STV Pirmā!

Lielajā intervijā tiksimies ar drosmīgu sievieti, kura nebaidās paust savu viedokli, - ar juristi Ievu Branti.

Pavisam drīz jau Māmiņdiena! Aicini pie TV ekrāna savus bērnus, lai viņi varētu smelties idejas, jo šajā svētdienā Rimi Bērniem garšu zinātājs Normunds Baranovskis dalīsies ar kāda garda ēdiena recepti, kas mazajiem ļaus palutināt svētkos savas māmiņas.

Mūsdienās grūtniecība sievietei pēc 35 gadu vecuma nav vairs nekāds retums, liecina statistiku dati. Tiesa, kļūstot vecākai, ar katru gadu arī palielinās grūtniecības riski, tāpēc raidījumā jautāsim speciālistam, kādi izmeklējumi jāveic topošajām māmiņām pēc 35 gadu vecuma.

Tavs bērniņš tikko nācis pasaulē? Tev priekšā ne tikai iepazīšanās ar mazulīti, bet arī pārmaiņas ķermenī. Kas svarīgi jaunajai māmiņai uzreiz pēc bērniņa nākšanas pasaulē, šo svētdien stāstīs vecmāte.

Līdz ar pavasari, kad vairāk laika pavadām laukā, nododoties dažādām aktivitātēm, arī lielāks ir risks piedzīvot dažādas traumas. Tāpēc raidījumā tiksimies ar ķirurģi, kura skaidros, kā pareizi būtu jākopj brūces, un kuros gadījumos bez kavēšanās jāvēršas pēc palīdzības pie speciālista.

Tiekamies 2. maijā plkst. 9.20