2. aprīļa Māmiņu Kluba TV raidījumā sarunāsimies ar dziedātāju Antru Stafecku

31. Mar 2023, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Mirklī, kad šķiet, ka pavasaris jau ir klāt, ziema tomēr atgriežas ar sniegu, lai mūsu ilgas pēc siltā laika vēl nedaudz paildzinātu.

Lai arī saulainais laiks nenāk ne aicināts, mēs pieliksim visas pūles, lai ar košiem, foršiem un saulainiem sižetiem svētdien tavās mājās ienestu prieku. Tiekamies jau 2. aprīlī plkst. 8.55 STV Pirmā!

Svētdien viesosimies pie šarmantās dziedātājas un radio personības Antras Stafeckas.

Bērna ēdienkartē jābūt iekļautiem arī augļiem un dārzeņiem. Lielisks veids, kā tos uzņemt, ir dažādi smūtiji. Kā tos izvēlēties, no kāda vecuma ieviest uzturā, raidījumā vaicāsim uztura speciālistei.

Mēs sekojām līdzi Kitijas grūtniecības pēdējiem mēnešiem, nepacietīgi gaidot mazā Superbēbīša ierašanos pasaulē. Mazulītis ir klāt! Piedzīvosim maģisko piedzimšanas brīdi svētdienas raidījumā.

Lai atsvaidzinātu un dažādotu savu ēdienkarti, jaunākajā raidījumā tev piedāvāsim recepti gardu salātu pagatavošanai.

Tuvojoties vasaras sezonai, aizvien vairāk laika bērni pavadīs laukā. Tas nozīmē arī lielāku traumu un brūču risku. Lai zinātu, kā rīkoties dažādās situācijās, pēc padoma vaicāsim mediķim, kurš dalīsies padomos, kā aprūpēt brūci mājas apstākļos, un kad pēc palīdzības obligāti jāvēršas pie ārsta.

Mēs visi zinām, ka D vitamīns ir svarīgs mūsu labsajūtai un veselībai. Kā zināt, kad tā organismā ir par maz, un kad šo tik nepieciešamo vitamīnu varam uzņemt ar sauli?

Radošums ir veids, kā mēs pastāstām pasaulei par sevi: mēs rakstām, stāstām, radām, mēs to darām pat izvēloties savu apģērbu! Vienlaikus tas ir arī veids, kā mēs saprotam dažādas abstraktas idejas un izmēģinām lietas. Raidījumā meklēsim idejas, kā palīdzēt mūsu bērniem attīstīt savu radošumu.

Tiekamies 2. aprīlī plkst. 8.55