19.decembra Māmiņu Kluba lielajā intervijā - Diāna Zande

17. Dec 2021, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Svētdienu pēc svētdienas pavadot kopā, esam vien dažu soļu attālumā no ilgi gaidītajiem Ziemassvētkiem!

Arī Ceturto adventi sagaidīsim kopā, tiekoties Māmiņu Kluba jaunākajā TV raidījumā, lai runātu par jautājumiem, kas svarīgi ģimenēm.

Tiekamies šo svētdien, 19.decembrī, plkst. 9.20 kanālā STV!

Raidījuma lielajā intervijā tevi gaida emocionāla saruna ar psihoterapeiti Diānu Zandi par mazuļa zaudēšanu.

Bērni ierodas pasaulē, taču, diemžēl, arī mirst. Vecākiem tas ir vārdos neaprakstāms zaudējums un sāpes, taču svarīgi šajā laikā nevis noslēgties no otra, bet gan dalīties. Ar piedzīvoto sāpīgo zaudējumu svētdienas raidījumā dalīsies vecāki Matīss un Sabīne.

Ar nepacietību gaidot ierodamies Ziemassvētkus, raidījumā rotāsim piparkūku namiņus. Zini, ka šāda aktivitāte var būt lielisks veids, kā pavadīt kopīgi laiku visai ģimenei, radot ne tikai skaistus svētku rotājumus, bet arī neaizmirstamas bērnības atmiņas.

Rīta vingrošana ir laba ideja, kā iekustēties dienai, lai to pavadītu enerģiski. Raidījumā tiksimies ar ģimeni, kurai rīta vingrošana nav sveša, kā arī ieklausīsimies speciālista ieteikumos par piemērotākajiem vingrinājumiem možākam dienas iesākumam.

Ikdienas skaistumkopšanas rituāli ir ne tikai iespēja veltīt laiku sev, bet arī parūpēties par savu skaistumu un labsajūtu. Svētdien varēsi ielūkoties četru bērnu māmiņas Baibas ikdienas skaistumkopšanas rituālos.

Izmērīt mazulim termperatūru? Dažkārt šāds uzdevums var šķist gluži kā neiespējamā misija, tāpēc ir labi, ka mūsdienu tehnoloģijas ir gājušas straujiem soļiem uz priekšu, lai šo procesu padarītu daudz ērtāku, ātrāku un vienkāršāku.

Tiekamies 19.decembrī plkst. 9.20