19.03. STV: Una Ulme, bērna runas attīstība, vairogdziedzera pārbaude, granolas recepte

19. Mar 2023, 10:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Aiz muguras vēl viena vērtīga tikšanās ar jums, foršie skatītāji! Mēs no sirds ceram, ka arī šajā raidījumā katra no jums varēja pasmelties kādu atziņu, iedvesmu vai atbildi uz senu jautājumu, un jau nākamajā svētdienā tiksimies atkal, lai runātu par mums svarīgo.

19. marta raidījumā viesojāmies pie labbūtības ekspertes Unas Ulmes, lai runātu par to, kā būt veselai un skaistai jebkurā vecumā.

Mazuļa runa sāk veidoties jau no dzimšanas brīža, klausoties apkārtējās skaņās un sarunās. Kā veicināt bērna valodas attīstību? To svētdienas raidījumā vaicājām audiologopēdei Daigai Lagzdiņai-Kokinai.

Grūtniecības laikā veicam dažādus izmeklējumus, tostarp arī pārbaudot vairogdziedzeri. Kuros gadījumos topošajai māmiņai obligāti vajadzētu veikt vairogdziedzera hormonu pārbaudi, raidījumā vaicājām ginekoloģei Karlīnai Elksnei.

Svētdienas raidījumā devāmies kopīgā pastaigā ar Kristīni Beitiku, kura dalījās ar vienu no saviem iemīļotajiem pastaigu maršrutiem.

Veselīgām brokastīm pagatavojām gardu granolu un smūtiju. 

Pavasarī ikvienam no mums, gan lielajiem, gan mazajiem, ir vēlme atjaunot savu garderobi. Šodien devāmies iepirkties un ieklausījāmies stila padomos!

TV