18. decembra TV raidījumā aktualizēsim jautājumu par vardarbību dzemdībās

16. Dec 2022, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Svētdienu pēc svētdienas pavadot kopā, esam vien dažu soļu attālumā no ilgi gaidītajiem Ziemassvētkiem!

Arī Ceturto adventi sagaidīsim kopā, tiekoties Māmiņu Kluba jaunākajā TV raidījumā, lai runātu par jautājumiem, kas svarīgi ģimenēm.

Tiekamies šo svētdien, 18.decembrī, plkst. 9.20 kanālā STV!

Svētdienas raidījumā aktualizēsim jautājumu par vardarbību dzemdībās. Kā noteikt, vai dzemdībās ir piedzīvota fiziska vai emocionāla vardarbība? Uz sarunu aicināsim vecmāti Dinu Cepli un Agru Lieģi-Doležko.

Iespējams, tavs mazais šobrīd ir vecumā, kad gatavs sākt iepazīt plašo garšu pasauli. Raidījumā tiksimies ar pediatri, kura dalīsies padomos par piebarojuma uzsākšanu.

Bērnu slimošanu mēs negaidām un nevaram ieplānot, tomēr, ja bērnu piemeklē drudzis, ir labi zināt, kā šādos gadījumos rīkoties. Ar praktiskiem padomiem svētdienas raidījumā dalīsies ārste.

Ko Ziemassvētkos uzdāvināt vismazākajiem? Ja neesi vēl atradusi piemērotāko dāvanu, idejas varēsi smelties 18. decembra raidījumā.

Pucēties svētkos pavisam noteikti vajag! Tāpēc ar raidījuma vadītāju Līvu kopīgi dosimies meklēt svinībām piemērotāko apģērbu visiem ģimenes locekļiem.

Svētkiem piestāv ne tikai pucēšanās, gardi ēdieni un dāvanas, bet arī laba mūzika. Šajā svētdienā tiksimies ar kādu tēti, kurš pastāstīs par savas ģimenes attiecībām ar mūziku, kā arī padalīsies, kā jaunākās tehnoloģijas ir mainījušas mūzikas klausīšanās paradumus viņu mājās.

Tiekamies 18. decembrī plkst. 9.20