18. aprīļa Māmiņu Kluba TV raidījuma viesis - Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadītājs Jānis Ābele

16. Apr 2021, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Lai gan pavasarīgais laiks aizvien vairāk vilina doties ārā, mēs esam pārliecināti, ka savu svētdienas rīta rituālu tu nemainīsi, un mēs jau šo svētdien, kā ierasts ik nedēļu, plkst. 9.20 tiksimies pie TV ekrāniem.

Māmiņu Kluba lielajā sarunā šajā svētdienā tiksimies ar Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadītāju Jāni Ābeli.

Nereti mazulītis mēdz gulēt kopā ar vecākiem lielajā gultā, taču vienmēr pienāk brīdis, kad bērniņam jāpārceļas uz savu gultiņu. Raidījumā skaidrosim, līdz kādam vecumam bērnam būtu pieļaujams gulēt vecāku gultā, un kā vislabāk bērnu pieradināt pie gulēšanas atsevišķi.

Raidījumā konsultēsimies ar speciālistu, lai noskaidrotu, kā grūtniecības laikā tiek veikts glikozes slodzes tests, un kādi ir ārsta ieteikumi, kas būtu jāņem vērā testa veikšanā.

Lūkosim, kādi speciālistu ieskatā ir Rūtas un Melānijas rezultāti, lietojot Crescina un Fillerina produktus savam skaistumam. 

Kovidlaiks nav atcēlis veselīgu uzturu, tāpēc izglītības iestādes turpina programmas "Skolas Auglis" un "Skolas Piens", kas ļauj bērniem saņemt tiem tik ļoti vajadzīgos augļus, dārzeņus un arī pienu, lai augti veseli un mundri. Un patiesi, uztura speciāliste norāda, ka augļu un dārzeņu iekļaušana uzturā palīdz uzņemt organismam vajadzīgos vitamīnus, līdz ar to arī stiprināt imunitāti, un gūt lielāku enerģiju.

Tiekamies 18. aprīlī plkst. 9.20