18.12. STV: Dina Ceple, pirmais piebarojums, dāvanas mazākajiem, ko darīt drudža gadījumā

18. Dec 2022, 10:20 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Klāt Ceturtās adventes rīts! Mums no sirds liels prieks to pavadīt kopā ar jums, aktualizējot tēmas vecākiem svarīgas tēmas.

Ja Ziemassvētku gatavošanās drudzī palaidi garām šodienas raidījumu, nebēdā - noskaties to sev ērtākajā vietā un laikā tepat Māmiņu Kluba portālā!

Šodien raidījumā aktualizējām jautājumu par vardarbību dzemdībās. Kā noteikt, vai dzemdībās ir piedzīvota fiziska vai emocionāla vardarbība? Uz sarunu aicinājām vecmāti Dinu Cepli un Agru Lieģi-Doležko.

Iespējams, tavs mazais šobrīd ir vecumā, kad gatavs sākt iepazīt plašo garšu pasauli. Raidījumā tikāmies ar pediatri, kura dalījās padomos par piebarojuma uzsākšanu.

Bērnu slimošanu mēs negaidām un nevaram ieplānot, tomēr, ja bērnu piemeklē drudzis, ir labi zināt, kā šādos gadījumos rīkoties. Ar praktiskiem padomiem dalījās ārste.

Ko Ziemassvētkos uzdāvināt vismazākajiem? Ja neesi vēl atradusi piemērotāko dāvanu, idejas vari smelties šodienas raidījumā!

Pucēties svētkos pavisam noteikti vajag! Tāpēc ar raidījuma vadītāju Līvu kopīgi devāmies meklēt svinībām piemērotāko apģērbu visiem ģimenes locekļiem.

Svētkiem piestāv ne tikai pucēšanās, gardi ēdieni un dāvanas, bet arī laba mūzika. Šajā svētdienā tikāmies ar kādu tēti, kurš pastāstīja par savas ģimenes attiecībām ar mūziku, kā arī padalījās, kā jaunākās tehnoloģijas ir mainījušas mūzikas klausīšanās paradumus viņu mājās.

TV