18.09. STV: Ieva Florence-Vīksne, jaundzimušā aprūpe, D vitamīns, rudens mode, aknes ārstēšana

18. Sep 2022, 09:51 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Kā jūsu ģimenē iesākās šīs svētdienas rīts? No sirds ceram, ka mierīgi ar kopīgām ģimenes brokastīm un, protams, Māmiņu Kluba jaunāko raidījumu.

Ja tomēr šorīt miegs bijis saldāks vai arī, tieši otrādi, jau no agra rīta esat devušies pastaigās vai rudens darbos, nekas nav nokavēts, jo Māmiņu Kluba raidījumus var atkārtoti noskatīties sev ērtākajā laikā.

Māmiņu Kluba 18. septembra raidījumā tikāmies ar māmiņu iedvesmotāju un aktrisi Ievu Florenci-Vīksni, kura kopā ar vīru audzina mazo Leonardu. Runājām par Ievas pieredzi mammas lomā un to, kas mainījies viņu dzīvē pēc dēliņa piedzimšanas.

Mēs lieliski zinām, ka D vitamīns ir svarīgs kaulu veselībai, taču, izrādās, pierādīts, ka tam ir ļoti liela nozīme arī imunitātes veidošanā. Raidījumā uzklausījām ārsti, kura dalījās ar ieteicamā D vitamīna devu apjomiem dažādos vecuma posmos, kā arī skaidroja citas priekšrocības, kuras organisms iegūst no D vitamīna lietošanas.

Sācies drēgnais rudens, kas nozīmē arī biežākas saslimšanas. Diemžēl tas var radīt ģimenē lielu trauksmi, jo sevišķi tad, ja bērniņš ir vēl pavisam mazs. Tāpēc raidījumā tikāmies ar ģimenes ārstu, kurš dalījās ar padomiem, kā palīdzēt bērnam iesnu gadījumā.

Bērniņš ir tikko nācis pasaulē, tev atklājas jauna pasaule! Vai un cik bieži bērniņu ņemt rokās, vai tas viņu nevar izlutināt? Cik bieži mazuli vannot un vai pastaigas laukā ir svarīgas? To skaidrojām šodien raidījumā.

Kas modē rudenī? Kā tērpties dodoties uz darbu? Kopā ar raidījuma vadītāju Līvu devāmies iepirkties un izzināt modes tendences.

Sejas ādas problēmas rada lielu diskomfortu un reizēm, smagākos gadījumos, apslāpē arī vēlmi doties sabiedrībā. Māmiņai Beātei nākas sadzīvot ar akni, tāpēc raidījumā devāmies pie speciālista, kurš izmeklēja viņas ādu un ieteica piemērotākos ādas kopšanas līdzekļus, kas palīdzēs problēmu risināt.

Līdz ar jauno sezonu atgriezušās arī Māmiņu Brokastis! Pirmās brokastis lieliskā kompānijā jau aizvadītas, tāpēc atskatījāmies, kā mums veicās. Gaidīsim tevi jau nākamajās Māmiņu Brokastīs 5. oktobrī!

TV