17.oktobra Māmiņu Kluba TV raidījuma lielajā intervijā - Laura Saulīte

14. Oct 2021, 12:55 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Jauna nedēļa, jauns raidījums! Mums šajai svētdienai ir sagatavoti vairāki interesanti stāsti, kas noderēs gan topošajiem vecākiem, gan arī ģimenēm, kurās aug mazuļi.

Pieslēdzies Māmiņu Kluba jaunākajam TV raidījumam jau svētdien, 17.oktobrī, plkst. 9.20 kanālā STV Pirmā!

Lielajā intervijā šajā svētdienā viesosimies virtuvē pie Lauras Saulītes, jo tieši šī vieta mājās ir gluži kā viņas terapija. Laura ir māmiņa sešus mēnešus vecai meitiņai un atzīst, ka lielākais pārsteigums, īstenojot māmiņas lomu, ir fakts, cik liels nosodījums valda mammu starpā. Sarunas laikā Laura dalīsies ar savu grūtniecības pieredzi.

Lietojot uzturā sezonālos dārzeņus, saknes un augļus, kas audzēti tepat Latvijā, būsi ieguvēja ne tikai tu, bet arī vietējie audzētāji. Ēdot sezonāli, tu nodrošināsi, ka uzturā iekļauti ar minerālvielām un vitamīniem bagātāki produkti, savukārt vietējie ražotāji būs pateicīgi par tavu atbalstu, jo tas ļaus attīstīt uzņēmējdarbību arī nākotnē.

Vairs nav tālu līdz brīdim, kad pasaulē nāks Bēbīšu kluba mazulis. Gatavojoties bērniņa piedzimšanai, Santa un Kalvis dosies iegādāties mazulim nepieciešamo pirmo apģērbu.

Gaidību laikā sievietes organisms piedzīvo milzu izmaiņas, tostarp, var būt jutīgāki zobi un smaganas. Kā parūpēties par savu zobu veselību šajā laikā, raidījumā vaicāsim speciālistam.

Svētdien raidījumā rotaļāsimies! Jā, tu nepārklausījies! Dosimies viesos pie kādas ģimenes, kura aizraujas ar konstruēšanu, un uzzināsim, kā darbošanās ar konstruktoriem pozitīvi atsaucas uz bērna attīstību.

Pēc pirmajām nedēļām, kad bērniņš nācis pasaulē ar ķeizargrieziena operācijas palīdzību, laiks domāt par to, kā uzlabot rētas vizuālo izskatu un arī labsajūtu. Šim nolūkam izstrādāti speciāli plāksteri, kas palīdz mazināt ķeizargrieziena rētu. Svētdien raidījumā ar savu pieredzi šādu plāksteru lietošanā dalīsies māmiņa Zane, kuras dvīnīši pasaulē nāca ar akūtu ķeizargriezienu.

Tiekamies 17.oktobrī plkst. 9.20