17.10. STV: Laura Saulīte, rūpes par zobiem grūtniecei, pirmās drēbītes mazulim

17. Oct 2021, 10:24 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Kā iesākusies jūsu svētdiena? Nesteidzīgi, vai arī tieši otrādi - ar mazo haosu?

Lai arī kā būtu, arī šorīt TV ekrānos bija skatāms Māmiņu Kluba jaunais raidījums. Ja kādu iemeslu dēļ to neizdevās noskatīties, to vari izdarīt tagad!

Lielajā intervijā šodien viesosojāmies virtuvē pie Lauras Saulītes, jo tieši šī vieta mājās ir gluži kā viņas terapija. Laura ir māmiņa sešus mēnešus vecai meitiņai un atzīst, ka lielākais pārsteigums, īstenojot māmiņas lomu, ir fakts, cik liels nosodījums valda mammu starpā. Sarunas laikā Laura dalījās ar savu grūtniecības pieredzi.

Lietojot uzturā sezonālos dārzeņus, saknes un augļus, kas audzēti tepat Latvijā, būsi ieguvēja ne tikai tu, bet arī vietējie audzētāji. Ēdot sezonāli, tu nodrošināsi, ka uzturā iekļauti ar minerālvielām un vitamīniem bagātāki produkti, savukārt vietējie ražotāji būs pateicīgi par tavu atbalstu, jo tas ļaus attīstīt uzņēmējdarbību arī nākotnē.

Vairs nav tālu līdz brīdim, kad pasaulē nāks Bēbīšu kluba mazulis. Gatavojoties bērniņa piedzimšanai, Santa un Kalvis devās iegādāties mazulim nepieciešamo pirmo apģērbu.

Gaidību laikā sievietes organisms piedzīvo milzu izmaiņas, tostarp, var būt jutīgāki zobi un smaganas. Kā parūpēties par savu zobu veselību šajā laikā, raidījumā vaicājām speciālistam.

Šodien raidījumā rotaļājāmies! Jā, tu nepārklausījies! Devāmies viesos pie kādas ģimenes, kura aizraujas ar konstruēšanu, un uzzinājām, kā darbošanās ar konstruktoriem pozitīvi atsaucas uz bērna attīstību.

Pēc pirmajām nedēļām, kad bērniņš nācis pasaulē ar ķeizargrieziena operācijas palīdzību, laiks domāt par to, kā uzlabot rētas vizuālo izskatu un arī labsajūtu. Šim nolūkam izstrādāti speciāli plāksteri, kas palīdz mazināt ķeizargrieziena rētu. Raidījumā ar savu pieredzi šādu plāksteru lietošanā dalījās māmiņa Zane, kuras dvīnīši pasaulē nāca ar akūtu ķeizargriezienu.

TV