16.oktobra Māmiņu Kluba raidījumā dosimies viesos pie Signes Meirānes

14. Oct 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Jauna nedēļa, jauns raidījums! Mums šajai svētdienai ir sagatavoti vairāki interesanti stāsti, kas noderēs gan topošajiem vecākiem, gan arī ģimenēm, kurās aug mazuļi.

Pieslēdzies Māmiņu Kluba jaunākajam TV raidījumam jau svētdien, 16.oktobrī, plkst. 9.20 kanālā STV Pirmā!

Raidījumā viesosimies pie gardēdes Signes Meirānes, lai runātu ne tikai par ēst gatavošanu, bet arī attiecībām.

Analīžu nodošana var būt satraukumu pilns process, tāpēc nereti reizēs, kad bērniņam asins analīzes jānodod pirmo reizi, tiek izmantota iespēja to darīt mājās, kur ir drošāka vide. Svētdienas raidījumā dosimies pie ģimenes, kurā aug bērniņš ar īpašām vajadzībām, un skaidrosim, kādas vēl var būt situācijas, kad ērtāk analīzes nodot mājās.

Zinām, ka ūdens ir dzīvības pamatā. Tieši tāpēc ir ļoti svarīgi atcerēties regulāri padzerties ūdeni, lai uzņemtu dienā nepieciešamā šķidruma daudzumu. Raidījumā uztura speciāliste dalīsies ar ieteikumiem, kā vieglāk sasniegt dienā ieteicamo ūdens daudzumu.

Mazulītis aug ar katru dienu, un drīz vien pienāk brīdis, kad mazais ir gatavs pirmajam piebarojumam. Raidījumā krūts zīdīšanas speciāliste Sandra Lase dalīsies ar ieteikumiem, kā sekmīgāk bērniņu atradināt no krūts un piedāvāt piebarojumu.

Laiks kļuvis vēsāks, tāpēc laiks papildināt savu garderobi, lai piepildītu to ar jaunu apģērbu, kas sasildīs rudenī. Svētdien dosimies iepirkties kopā ar raidījuma vadītāju Līvu.

Kad laiks kļūst jo dienas drēgnāks un vējaināks, aizvien vairāk aizdomājamies par savu un savu tuvāko imunitāti. Diemžēl, ir gadījumi, kad organisms ir gluži kā aizmidzis un nereaģē uz tam uzbrūkošajiem vīrusiem. Ko darīt un kā rīkoties, lai atmodinātu imunitāti? Par to svētdienas raidījumā.

Vai atceries, kā Māmiņu Kluba jaunās sezonas 1. raidījumā mums bija iespēja būt klāt māmiņas Annas dzemdībās? Mazulīte jau ir paaugusies, tāpēc laiks doties pie pediatra!

Tiekamies 16. oktobrī plkst. 9.20