16. aprīļa Māmiņu Kluba TV raidījumā viesosimies pie bērnu grāmatu autores Zanes Zustas

14. Apr 2023, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Daba pamazām mostas no ziemas miega, koki jau sāk priecēt ar zaļām lapām un putni dzied aizvien skanīgāk. Pavasaris ir klāt! Un klāt ir arī Māmiņu Kluba jaunākais raidījums, tāpēc jau svētdien, 16. aprīlī, plkst. 8.55 jūs visus atkal gaidīsim pie TV ekrāniem!

Šajā svētdienā runāsim gan par grūtniecības plānošanu un dzemdību somas kārtošanu, gan uzzināsim, kā aug mazais Superbēbītis, un smelsimies vērtīgus padomus vēl citos sižetos! 

Svētdienas raidījumā tiksimies ar bērnu grāmatu autori, izdevniecības "Ucipuci" vadītāju Zani Zustu!

Mazulītim ik brīdi nepieciešama vecāku mīlestība un aprūpe. Kā pareizi aprūpēt bērniņu un veikt rīta apkopi, 16. aprīļa raidījumā smelsimies padomus no vecmātes Sanitas Šidlovskas.

Raidījumā turpināsim runāt par mazuļa uzturu, šoreiz aktualizējot tēmu par zivs un gaļas produktu ieviešanu bērniņa ēdienreizēs.

Gatavojoties grūtniecībai, svarīgi pārbaudīt savu veselību, tāpēc svētdienas raidījumā tiksimies ar ārsti, lai noskaidrotu, kādus analīžu rādītājus plānojot bērniņu svarīgi pārbaudīt.

Tuvojoties dzemdību brīdim, svarīgi savlaicīgi un bez steigas sakārtot dzemdību somu, lai uz dzemdību iestādi paņemtu līdzi visu svarīgāko. Ko likt dzemdību somā, vaicāsim vecmātei Lienei Draugai.

Svētdienas raidījumā dosimies noskaidrot, kas aktuāls bērnu modē šajā pavasarī.

Tiekamies 16. aprīlī plkst. 8.55