16.10. STV: Signe Meirāne, vizīte pie pediatra, atradināšana no krūts

16. Oct 2022, 09:56 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Kā iesākusies jūsu svētdiena? Nesteidzīgi, vai arī tieši otrādi - ar mazo haosu?

Lai arī kā būtu, arī šorīt TV ekrānos bija skatāms Māmiņu Kluba jaunais raidījums. Ja kādu iemeslu dēļ to neizdevās noskatīties, to vari izdarīt tagad!

Raidījumā viesojāmies pie gardēdes Signes Meirānes, lai runātu ne tikai par ēst gatavošanu, bet arī attiecībām.

Analīžu nodošana var būt satraukumu pilns process, tāpēc nereti reizēs, kad bērniņam asins analīzes jānodod pirmo reizi, tiek izmantota iespēja to darīt mājās, kur ir drošāka vide. Svētdienas raidījumā devāmies pie ģimenes, kurā aug bērniņš ar īpašām vajadzībām, un skaidrojām, kādas vēl var būt situācijas, kad ērtāk analīzes nodot mājās.

Zinām, ka ūdens ir dzīvības pamatā. Tieši tāpēc ir ļoti svarīgi atcerēties regulāri padzerties ūdeni, lai uzņemtu dienā nepieciešamā šķidruma daudzumu. Raidījumā uztura speciāliste dalījās ar ieteikumiem, kā vieglāk sasniegt dienā ieteicamo ūdens daudzumu.

Mazulītis aug ar katru dienu, un drīz vien pienāk brīdis, kad mazais ir gatavs pirmajam piebarojumam. Raidījumā krūts zīdīšanas speciāliste Sandra Lase dalījās ar ieteikumiem, kā sekmīgāk bērniņu atradināt no krūts un piedāvāt piebarojumu.

Laiks kļuvis vēsāks, tāpēc laiks papildināt savu garderobi, lai piepildītu to ar jaunu apģērbu, kas sasildīs rudenī. Svētdien devāmies iepirkties kopā ar raidījuma vadītāju Līvu.

Kad laiks kļūst jo dienas drēgnāks un vējaināks, aizvien vairāk aizdomājamies par savu un savu tuvāko imunitāti. Diemžēl, ir gadījumi, kad organisms ir gluži kā aizmidzis un nereaģē uz tam uzbrūkošajiem vīrusiem. Ko darīt un kā rīkoties, lai atmodinātu imunitāti? Par to runājām šodienas raidījumā.

Vai atceries, kā Māmiņu Kluba jaunās sezonas 1. raidījumā mums bija iespēja būt klāt māmiņas Annas dzemdībās? Mazulīte jau ir paaugusies, tāpēc laiks doties pie pediatra!

TV