16.04. STV: Zane Zusta, dzemdību soma, gaļa un zivis mazuļa uzturā, jaundzimušā apkope

16. Apr 2023, 10:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Klāt ilgi gaidītā svētdiena, kuru varam aizvadīt pavisam nesteidzīgi, noliekot vismaz uz brīdi malā visas nedēļas rūpes, protams, rītu iesākot ar Māmiņu Kluba jaunāko TV raidījumu.

Mēs piedāvājam noskatīties 16.aprīļa raidījumu tev ērtākajā laikā un vietā, vai arī atkārtoti noskatīties kādu no interesējošajiem sižetiem.

Svētdienas raidījumā tikāmies ar bērnu grāmatu autori, izdevniecības "Ucipuci" vadītāju Zani Zustu, lai ne tikai runātu par to, kā viņa nonākusi līdz grāmatu radīšanai, bet arī par mammas lomu.

Mazulītim ik brīdi nepieciešama vecāku mīlestība un aprūpe. Kā pareizi aprūpēt bērniņu un veikt rīta apkopi, 16. aprīļa raidījumā smēlāmies padomus no vecmātes Sanitas Šidlovskas.

Raidījumā turpinājām runāt par mazuļa uzturu, šoreiz aktualizējot tēmu par zivs un gaļas produktu ieviešanu bērniņa ēdienreizēs.

Gatavojoties grūtniecībai, svarīgi pārbaudīt savu veselību, tāpēc svētdienas raidījumā tikāmies ar ārsti, lai noskaidrotu, kādus analīžu rādītājus plānojot bērniņu svarīgi pārbaudīt.

Tuvojoties dzemdību brīdim, svarīgi savlaicīgi un bez steigas sakārtot dzemdību somu, lai uz dzemdību iestādi paņemtu līdzi visu svarīgāko. Ko likt dzemdību somā, vaicājām vecmātei Lienei Draugai.

Svētdienas raidījumā devāmies noskaidrot, kas aktuāls bērnu modē šajā pavasarī.

TV