15. janvāra Māmiņu Kluba raidījumā - Gunta Čebotarjova sarunā par psiholoģiskajiem iemesliem neauglībai

13. Jan 2023, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Māmiņu Kluba TV raidījuma jaunā sezona sākas jau šo svētdien - 15.janvārī! Tāpēc gaidīsim tevi plkst. 9.20 pie TV ekrāna, lai kopīgi satiktos un kopā pavadītu vērtīgi laiku, iedvesmojoties, ieklausoties speciālistu rekomendācijās un tvertu atziņas no mūsu sarunu viesiem.

Sezonas pirmajā raidījumā lielajā intervijā viesosies neauglības psiholoģijas speciāliste Gunta Čebotarjova, un ar atklātiem stāstiem par izaicinājumiem pilno ceļu pie bērniņa dalīsies vairākas māmiņas. Kādi ir neauglības fiziskie un psiholoģiskie cēloņi?

Liela daļa mazuļu piesakās īpaši neplānojot, taču grūtniecībai būtu ieteicams iepriekš gatavoties laicīgi. Kam pievērst uzmanību, gatavojoties grūtniecībai, vaicāsim ginekoloģei Alisei Vigulei.

Janvāris ik gadu nāk ar izaicinājumu neapēst zemeslodi un pievērsties veģetārākam uzturam. Raidījumā tiksimies ar kādu ģimeni, kurai veģetārs uzturs ir ikdiena jau vairākus gadus, kā arī runāsim ar uztura speciālisti par to, vai šāds dzīvesvieds ir piemērots arī bērniem.

Arī šajā gadā turpinām projektu "Aktīva, vesela mamma", ik nedēļu dodoties regulārās pastaigās, lai savāktu vismaz 50 tūkstošus soļus. Papildus pastaigām Māmiņu Kluba TV raidījuma vadītāja Kristīne Beitika apņēmusies pievērst lielāku uzmanību arī citām sportiskajām aktivitātēm, tāpēc svētdienas raidījumā kopā ar viņu dosimies izmēģināt sporta kluba grupu nodarbību!

Daudz runājam par cieņpilnu attieksmi pret bērnu jau kopš dzimšanas. Lai to parādītu, svarīgi arī mazā cilvēciņa vajadzībām pielāgot vidi. Idejas tam smelsimies svētdienas raidījumā.

Tiekamies 15. janvārī plkst. 9.20