13. novembra lielajā intervijā - režisore Elza Gauja

11. Nov 2022, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Urrrrrrā! Brīvdienas ir tepat aiz stūra! Un tepat arī ir arī Māmiņu Kluba raidījums, kurā stāstīsim un rādīsim jums daudz noderīga. Ieskaties, kas tevi sagaida 13. novembra Māmiņu Kluba raidījumā.

Šīs svētdienas raidījumā tevi sagaida tikšanās ar režisori Elzu Gauju.

Mazulis vēl neprot runāt, tāpēc raudāšana ir galvenais veids, kā viņš komunicē ar pārējiem par savām vajadzībām, taču atzīsiet, ka bērniņa raudāšana rada lielu trauksmi vecākiem. Raidījumā tiksimies ar speciālisti, kura dalīties ar praktiskiem padomiem, kā nomierināt raudošu mazuli.

Mūsdienās komunikācijai ar apkārtējiem robežas ir pazudušas, jo sociālie tīkli pavēruši iespējas komunicēt ar ikvienu te un tagad, arī ar cilvēkiem, kuri personīgi nemaz nav pazīstami. Ieklausīsimies māmiņas Montas pieredzē, kur novilkt robežas tam, cik daudz no savas privātās dzīves publiskot sociālajos tīklos.

Māmiņas uzturs būtiski ietekmē to, kāda būs bērniņa veselība visā turpmākajā dzīvē, tāpēc raidījumā ar speciālisti skaidrosim, par kuriem vitamīniem un mikroelementiem obligāti vajadzētu piedomāt gaidību laikā.

Kā pareizi bērnam mājas apstākļos tīrīt deguntiņu un austiņas? Ar praktiskiem padomiem Mazuļa enciklopēdijas rubrikā svētdien dalīsies otolaringologs.

Mazulis jau paaudzies, laiks piebarojumam! Vienlaikus jāatceras, ka bērna uzturam jābūt ne tikai pilnvērtīgam, bet arī daudzveidīgam. Svētdienas raidījumā tiksimies ar uztura speciālisti, kura dalīsies ar ieteikumiem par to, kad bērna uzturā ieviest gaļu un zivis, kā arī to, cik ēdienreizes mazulim dienā jāplāno.

Tiekamies 13. novembrī plkst. 9.20