13. marta TV raidījumā uzklausīsim skaudru pieredzes stāstu par onkoloģisku saslimšanu

08. Mar 2022, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Marts ar katru nedēļu sper soli aizvien tuvāk ziedošākam, siltākam pavasarim. Vai esi tam gatava? Mēs esam! Tāpat kā mēs esam gatavi satikties ar tevi šo svētdiem Māmiņu Kluba jaunākajā TV raidījumā! Tiekamies 13.martā plkst. 9.20 kanālā STV!

Lielajā sarunā šoreiz pieskarsimies sāpīgai tēmai - vēzim. Diemžēl, onkoloģiskās saslimšanas skar daudzus sabiedrības locekļus, un ne vienmēr stāsti ir ar laimīgām beigām, taču mūsu vidū ir arī ļoti daudz spēcīgu cilvēku, kuriem cīņu izdevies uzvarēt. Par to arī šīs svētdienas raidījumā.

Saulīte aiz loga mirdz aizvien košāk, un arī savā ikdienas uzturā mums rodas aizvien lielāka vēlme uzņemt vairāk vitamīnu, lai pavasari sagaidītu enerģijas pilni. Normunds Baranovskis raidījumā dalīsies ar divu enerģisku smūtiju receptēm, kuras, esam pārliecināti, iekaros arī tavas simpātijas.

Pavasaris līdzi nes ne tikai sauli un putnu dziesmas, bet arī alerģijas. Kā palīdzēt bērnam alerģijas gadījumā, raidījumā vaicāsim alergoloģei.

Bēbīšu kluba galvenajam varonim Kristianam apritējuši jau 3 mēneši, un viņa māmiņa Santa ar lielu nepacietību gaida mirkli, kad varēs atgriezties pie aktīvākas sportošanas. Pirms to darīt, ikvienai jaunajai mammai ir vērtīgi doties pie fizioterapeita, kurš iepazīstinās ar vingrojumu kompleksu, kas palīdzēs pakāpeniski kāpināt slodzi.

Par D vitamīna nozīmi pēdējos gados runāts ļoti daudz, taču vēl aizvien Latvijā daudziem iedzīvotājiem ir pazemināts D vitamīna līmenis.  Raidījumā skaidrosim, kādas pazīmes bērniem var liecināt par D vitamīna deficītu.

 

Tiekamies 13.martā plkst. 9.20