13. februāra Māmiņu Kluba TV raidījumā diskutēsim par pāra attiecībām un seksualitāti

11. Feb 2022, 09:42 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Līdz ar pirmajiem pavasara priekšvēstnešiem - sniegpulkstenīšiem un narcišu, hiacinšu smaržīgajiem pušķiem veikalos - klāt arī Māmiņu kluba jaunākais TV raidījums.

Šo svētdien, 13.februārī, plkst. 9.20 pieslēdzies kanālam STV Pirmā un skatīsimies kopā! Lūk, par ko stāstīsim šajā reizē.

Svētdienas raidījums paies sarunās par mīlestību, un ne velti, jo jau pirmdien svinēsim Sv. Valentīna dienu. Tāpēc arī raidījuma lielajā diskusijā kopā ar psihoterapeitu Andri Veselovski un Danu no Wildspirit runāsim par pāru attiecībām un seksualitāti.

Māmiņu Kluba TV raidījumā tiksimies dienu pirms Sv. Valentīna dienas, tāpēc varēsi iedvesmoties no Rimi Bērniem garšu eksperta Normunda Baranovska gardām, mīlestības bagātām svētku brokastīm.

Vannošanās mazulim sniedz daudz prieka, kā arī palīdz nomierināties un sagatavoties saldākam miedziņam. Svētdien raidījumā tiksimies gan ar fizioterapeiti, gan arī ar Bēbīšu Kluba māmiņu Santu un mazulīti Kristianu, lai izbaudītu vannošanās prieku un ieklausītos speciālista ieteikumos.

Laba apakšveļa ceļ sievietes pašapziņu un liek justies iekārojamākai. Kopā ar Māmiņu Kluba TV raidījuma vadītājām svētdienas raidījumā dosimies iepirkties, lai iegādātos jaunu apakšveļu.

Ziemā mati prasa īpašas rūpes, jo to veselību un skaistumu ietekmē gan krasās temperatūras svārstības, gan arī cepures valkāšana. Tāpēc ikvienai, kurai rūp savu matu skaistums, noderēs speciālista ieteiktie knifiņi, kurus ieviest savā ikdienā.

Tiekamies 13.februārī plkst. 9.20