13.06. STV: Pēcdzemdību rehabilitācija, hipotekārā kredīta saņemšana, basas kājas bērniņam

13. Jun 2021, 10:36 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Saulains sveiciens svētdienas rītā! Mums ir tik liels prieks svētdienas rītos ar jums tikties gluži kā arī ļoti īpašām draudzenēm, lai parunātu par tēmām, kas mums svarīgas. Šī svētdiena nebija izņēmums.

Lielajā intervijā šodien tikāmies ar ģimeni, no kuras dzirkstī radošums, prieks un maģija. Satikām Pecolli ģimeni, kura stāstīja par saviem plāniem atvērt burvju triku skolu un ir īstenojuši savu 25 gadus loloto sapni par burvestību muzeju un teātri.

Lai gan ziema šķiet vēl ļoti tālu, tieši vasara ir īstais laiks, lai par to padomātu un parūpētos par imunitātes stiprināšanu. Viens no veidiem, kā to darīt, ir staigāšana ar basām kājām. Kādi vēl ir bērna veselības ieguvumi, ja mājās un laukā viņam ļauj skraidīt basām pēdiņām, uzzinājām šodien, tiekoties ar speciālistu.

Ja apsverat domu par jauna mājokļa iegādi, noskaties raidījuma sižetu, kurā eksperts dalās ieteikumos par to, kādiem faktoriem būtu jāpievērš vērība, izvēloties jauno dzīvesvietu, un skaidro, kā secīgi notiek dokumentu kārtošana hipotekārā kredīta gadījumā, lai jauno māju vai dzīvokli varētu saukt par savējo.

Pēc mazuļa piedzimšanas sievietes pēcdzemdību rehabilitācija nereti paliek novārtā. Tāpēc raidījumā tikāmies ar fizioterapeiti Kristīni Asonovu, kura ieteica vingrinājumus, kā jaunajai māmiņai uzsākt pēcdzemdību rehabilitāciju, kā arī skaidroja, kādus vingrinājumus nebūtu ieteicams šajā periodā veikt.

Jau pavisam drīz tiksimies Māmiņu Kluba rīkotajā Vienas iedvesmas dienā, lai uzklausītu dažādu jomu speciālistus un gūtu atziņas, kā dzīvot un justies labāk, bet līdz tam atskatījāmies uz tikšanos ar astroloģi Ritu Riekstiņu, kura iepriekšējā tikšanās reizē mudināja sievietes ieskatīties sevī un uzdrīkstēties mirdzēt.

TV