13.02. STV: Sarunas par seksualitāti, mazuļa vannošana, matu veselība ziemā

13. Feb 2022, 10:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Vēl viena aizraujoša darba nedēļa ir aiz muguras, un varam šajā svētdienas rītā pelnīti atvilkt elpu. 

Esam sagatavojuši atskatu uz 13.februāra sižetiem, lai raidījumu vari noskatīties arī atkārtoti.

Svētdienas raidījums pagāja sarunās par mīlestību, un ne velti, jo jau pirmdien svinēsim Sv. Valentīna dienu. Tāpēc arī raidījuma lielajā diskusijā kopā ar psihoterapeitu Andri Veselovski un Danu no Wildspirit runājām par pāru attiecībām un seksualitāti.

Māmiņu Kluba TV raidījumā tikāmies dienu pirms Sv. Valentīna dienas, tāpēc varēji iedvesmoties no Rimi Bērniem garšu eksperta Normunda Baranovska gardām, mīlestības bagātām svētku brokastīm.

Vannošanās mazulim sniedz daudz prieka, kā arī palīdz nomierināties un sagatavoties saldākam miedziņam. Svētdienas raidījumā tikāmies gan ar fizioterapeiti, gan arī ar Bēbīšu Kluba māmiņu Santu un mazulīti Kristianu, lai izbaudītu vannošanās prieku un ieklausītos speciālista ieteikumos.

Laba apakšveļa ceļ sievietes pašapziņu un liek justies iekārojamākai. Kopā ar Māmiņu Kluba TV raidījuma vadītājām svētdienas raidījumā devāmies iepirkties, lai iegādātos jaunu apakšveļu.

Ziemā mati prasa īpašas rūpes, jo to veselību un skaistumu ietekmē gan krasās temperatūras svārstības, gan arī cepures valkāšana. Tāpēc ikvienai, kurai rūp savu matu skaistums, noderēs speciālista ieteiktie knifiņi, kurus ieviest savā ikdienā.

TV