12. marta Māmiņu Kluba TV raidījumā viesosimies pie Lauras Saulītes

10. Mar 2023, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Lai arī ziema pie mums aizkavējusies uz ilgāku laiku, mēs esam gatavi sagaidīt kopā pavasari! Ziedošu, siltu un enerģijas piepildītu! Vai esi gatava? Mēs esam! Tāpat kā mēs esam gatavi satikties ar tevi šo svētdiem Māmiņu Kluba jaunākajā TV raidījumā! Tiekamies 12.martā plkst. 8.55 kanālā STV!

Kā atrast savu aicinājumu, esot mammai un radot veiksmīgu saturu? Ciemosimies svētdien pie spilgto un sievišķīgo podkāstu radītājas Lauras Saulītes.

Ja pēc kāda produkta lietošanas uz bērna ādas novēro izsitumus, sausus pleķīšus vai arī bērniņam ir mainīta vēdera izeja, iespējams, mazajam ir alerģiska reakcija. Kā rīkoties šādos gadījumos un no kuriem produktiem bērniem visbiežāk rodas alerģija, svētdienas raidījumā vaicāsim ārstei.

Jaunākajā raidījumā kopā ar Līvu turpināsim atklāt dažādus sievietes emocionālās un fiziskās labsajūtas instrumentus, šoreiz dodoties izmēģināt ādas kopšanas procedūras, jo, kā zināms, rūpes par sevi ir tik ļoti svarīgas!

Raidījumā vaicāsim ginekoloģei Alisei Vigulei, kuri "sarkanie karogi" gaidību laikā signalizē, ka ar topošās māmiņas veselību un grūtniecības norisi kaut kas nav kārtībā.

Kitija gaida otro bērniņu, satikšanās brīdis tuvojas arvien straujāk un jau martā piedzīvosim dzemdības ilgi gaidītajam Superbēbītim. Ar katru dienu Kitijas puncis aug aizvien lielāks un topošajai māmiņai kļūst grūtāk pārvietoties, taču darbu jāpaveic vēl tik daudz. Topošā māmiņa atzīst, ka ir dienas, kad punča smagums liek par sevi manīt, tāpēc ar vecmāti lūkosim Kitijai grūtnieču jostu, kas palīdzēs gūt atbalstu mugurai un vēderam.

Ko darīt, ja esat saslimuši, taču ģimenes ārsts nav pieejams? Meklēsim svētdien risinājumu, ko darīt reizēs, kad steidzamā brīdī nepieciešama ārsta palīdzība.

Tiekamies 12. martā plkst. 8.55