12.09. Saruna ar Rihardu Leperu, plakanmaizes ar humusu recepte, bezglutēna produktu izvēle, iepazīšanās ar Bēbīšu kluba varoņiem

12. Sep 2021, 10:02 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Labs rīts Tēvu dienā!

No sirds ceram, ka šodien kārtīgi samīļojāt savus mīļos tētus un opīšus, pasakoties viņiem paldies par to, ko viņi jums devuši - ticību saviem spēkiem, mīlestību, uzmanību, iedvesmu, paļāvību un vēl daudz ko citu.

Svētku rītā lielajā intervijā tikāmies ar tēti Rihardu Leperu, lai ne tikai runātu par tētu būšanu, bet arī kopā nodotos sportiskām aktivitātēm.

Šodien iepazināmies ar Bēbīšu kluba ģimeni - Santu un Kalvi -, kuri rudenī gaida pasaulē ierodamies savu pirmdzimto. Kažu ģimenes piedzīvojumiem un tam, kā aug mazulītis, sekosim līdzi visa gada garumā.

Šodien cieši samīļosim savus tētus, un pārsteigsim viņus arī ar kādu gardumu. Raidījumā Rimi Bērniem garšu pavēlnieks Normunds Baranovskis dalījās ar kādu vienkāršu, bet ļoti sātīga ēdiena recepti - pagatavosim kopā plakanmaizi ar humusu un garnelēm.

Rudens un pandēmija ir ienesuši korekcijas mūsu ikdienas pašsajūtā, jo jūtamies nogurušāki, tāpēc raidījuma rubrikā "Mammu dzīve" tikāmies gan ar endokrinologu, gan psihoterapeitu, kas dalījās ar ieteikumiem, kā šajā laikā parūpēties par sevi.

Ir gadījumi, kad no uztura nākas izslēgt glutēnu saturošus produktus. Ar kādiem produktiem tos aizvietot un kas jāņem vērā, izvēloties šos produktus, noskaidrojām tiekoties ar uztura speciālistu.

Ielūkojāmies Māmiņu Kluba TV raidījuma vadītājas Rūtas Dvinskas ģimenē, lai uzzinātu, kā attiecības ar mazbērniem veido viņas tētis.

TV