11.10. STV: Autiņbiksīšu dermatīts, pildīti tomāti, rotaļāšanās ar robotiem

11. Oct 2020, 10:22 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Oktobris ir ieskrējies un aiz muguras arī Māmiņu Kluba oktobra otrais raidījums. Gadījumā, ja šajā svētdienas rītā to palaidi garām, nesatraucies. Lūk, esam parūpējušies, lai Tu netraucēti varētu noskatīties 11.oktobra Māmiņu Kluba raidījumu vai atsevišķus sižetus.

Lielajā intervijā tikāmies ar Mārtiņu un Žaneti Kanteriem, lai runātu par to, ko iemācījušies laulības laikā, bērna audzināšanu un nākotni.

Rūpes par bērnu veselību mūs pavada ik dienas, jo sevišķi tad, kad bērniņš vēl ir mazs un tikai pieslīpējamies viens otram. Dažkārt, dažādu apstākļu rezultātā, mazulītim var rasties autiņbiksīšu dermatīts, kas var radīt raizes māmiņai un diskomfortu mazulim. Tikāmies ar ārstu, lai uzzinātu, kā rīkoties, lai šādas situācijas nepiedzīvotu.

Siltais laiks pamazām atvadās, tāpēc jāsāk domāt par to, ko villkt mugurā, lai silti būtu arī vēlā rudenī un ziemā. Devāmies noskaidrot, kas  šajā sezonā modē ziemas apģērbu plauktos!

Gatavošana ir lielisks hobijs, kā palutināt gan sevi, gan savus tuvos. Šoreiz Rimi Bērniem šefpavārs Normunds Baranovkis dalījās ar iedvesmojošu recepti, kā pagatavot pildītus tomātus. Izrādās, tas ir pat ļoti vienkārši!

Rotaļāšanās ieņem ļoti lielu lomu bērnu attīstībā. Tāpēc tikāmies ar speciālistu, lai uzzinātu, kāds ir bērnu ieguvums no rotaļāšanās ar robotiem.

Māmiņu Klubs nav saruna tikai par bērniem, bet arī par mums, sievietēm. Tāpēc mēs meklējam jaunas iespējas, kā satikties ar jums, daiļās dāmas, lai runātu par tēmām, kas ikvienai no mums aktuālas. Šajā raidījumā atskatījāms, kā mums veicās sievietēm veltītajā pirmajā Iedvesmas vakarā!

TV