11. aprīļa Māmiņu Kluba TV raidījuma lielajā intervijā - Juris un Aija Kaukuļi

09. Apr 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Kādi plāni jūsu ģimenei šajai nedēļas nogalei? Ar ģimeni dosieties dabā? Lasīsiet grāmatas, spēlēsiet spēles vai arī rīkoties multeņu vakaru? Lai arī kā, svētdienas rītā ieplāno tikšanos ar Māmiņu Klubu!

Jau 11. aprīlī, kā ik katru svētdienas rītu, plkst. 9.20 gaidīsim tevi pie TV ekrāna.

Uz lielo sarunu šajā svētdienā aicināsim Juri un Aiju Kaukuļus.

Laiks kļūst aizvien pavasarīgāks, tāpēc dodamies pārgājienos kopā ar savu ģimeni ik brīdi, kad ir tam brīvs laiks. Jautājums gan, ko likt somā, lai remdētu izsalkumu, kas ceļā radīsies gan mazajiem, gan lielajiem ceļotājiem? Svētdien iedvesmojies no Rimi Bērniem garšu eksperta Normunda Baranovska, kurš pagatavos garšīgu tako līdzņemšanai.

Rotaļāšanās ir ne tikai veids, kā aizraujoši pavadīt laiku, bet arī apvienot to ar vērtīgo izglītošanās procesu, piemēram, iepazīt dzīvnieku pasauli. Kādi ir ieguvumi no spēlēšanās ar dzīvnieku figūriņām, uzzināsi raidījumā.

Ko darīt, ja bērns slapina gultā? Nebar viņu un nekaunini, jo šāda situācija bērnam tāpat rada pārdzīvojumus. Svētdien raidījumā tiksimies ar speciālistiem, lai noskaidrotu, kas var veicināt enurēzi, un kā šādā situācijā rīkoties.

Svētdien raidījumā lūkosim, kā Melānijai un Rūtai sokas ar sejas un matu kopšanas līdzekļu lietošanu. Kādus efektus viņas ir novērojušas un kā tas veicina viņu solījumus vairāk laika veltīt sev.

Tiekamies 11.aprīlī plkst. 9.20