11.04. STV: Enurēze, veselīgā tako recepte, rotaļāšanās ar dzīvniekiem

11. Apr 2021, 10:06 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Klāt ilgi gaidītā svētdiena, kuru varam aizvadīt pavisam nesteidzīgi, noliekot vismaz uz brīdi malā visas nedēļas rūpes, protams, rītu iesākot ar Māmiņu Kluba jaunāko TV raidījumu.

Mēs piedāvājam noskatīties 11.aprīļa raidījumu tev ērtākajā laikā un vietā, vai arī atkārtoti noskatīties kādu no interesējošajiem sižetiem.

Šajā svētdienā uz sarunu aicinājām Juri un Aiju Kaukuļus, lai runātu par to, kā ir būt pusaudžu vecākiem, kā arī par pāra plāniem, kā dzīvot tad, kad pieaugušie bērni būs devušies jau savās dzīvēs.

Laiks kļūst aizvien pavasarīgāks, tāpēc dodamies pārgājienos kopā ar savu ģimeni ik brīdi, kad ir tam brīvs laiks. Jautājums gan, ko likt somā, lai remdētu izsalkumu, kas ceļā radīsies gan mazajiem, gan lielajiem ceļotājiem? Iedvesmojāmies no Rimi Bērniem garšu eksperta Normunda Baranovska, kurš pagatavoja garšīgu tako līdzņemšanai.

Rotaļāšanās ir ne tikai veids, kā aizraujoši pavadīt laiku, bet arī apvienot to ar vērtīgo izglītošanās procesu, piemēram, iepazīt dzīvnieku pasauli. Kādi ir ieguvumi no spēlēšanās ar dzīvnieku figūriņām, uzzināsi, noskaties šīs svētdienas raidījumu.

Ko darīt, ja bērns slapina gultā? Nebar viņu un nekaunini, jo šāda situācija bērnam tāpat rada pārdzīvojumus. Raidījumā tikāmies ar speciālistiem, lai noskaidrotu, kas var veicināt enurēzi, un kā šādā situācijā rīkoties.

Raidījumā lūkojām, kā Melānijai un Rūtai sokas ar sejas un matu kopšanas līdzekļu lietošanu. Kādus efektus viņas ir novērojušas un kā tas veicina viņu solījumus vairāk laika veltīt sev.

TV