10.jūnija ONLINE TV videoieraksts

10. Jun 08:47 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Sākusies vasara, bet, vēl pirms dodies ilgi gaidītajā atvaļinājumā, aicinām kopā ar mums 10. jūnijā tikties Māmiņu Kluba Online TV, kur vairāku stundu garumā varēsi saņemt atbildes uz sev svarīgiem un aktuāliem jautājumiem, kā arī profesionāļu ieteikumus par tēmām, kas būtiskas ikvienai sievietei.

Ieskaties, kādas tēmas tevi sagaida 10. jūnija Māmiņu Kluba Online TV!

Vēnu veselība topošajām un jaunajām māmiņām

Grūtniecība sievietes ķermenī ienes daudz pārmaiņu. Aug mazulītis, mainās arī mūsu ķermenis, kurš pielāgojas jaunajam dzīves posmam. Jāteic, ka nereti topošās mammas piedzīvo izmaiņas arī kāju vēnu izskatā, kas, pašsaprotami, rada raizes. Lai saņemtu atbildes uz jautājumiem par vēnu veselību gan gaidību laikā, gan arī tad, kad bērniņš jau ir nācis pasaulē, raidījumā tiksimies ar “Veselības Centrs 4” speciālistu, lai pārrunātu šos jautājumus

Kā nabassaites cilmes šūnas var palīdzēt kliedēt topošās māmiņas bailes

Kad gaidi bērniņu, protams, prātā katru dienu uzvirmo neskaitāmi jautājumi par to, kā būs, kas būs un kas notiks. Noteikti ikviena mamma atzīs, ka viens no biežākajiem jautājumiem, par kuru tiek domāts gaidību laikā, ir bērniņa veselība un viņa nākotne. Nabassaites cilmes šūnas, nenoliedzami, ir viens no variantiem, kas palīdz kliedēt topošās mammas baiļu sajūtu. Par šo tēmu raidījumā runāsim ar cilmes šūnu banku alianses Biobank Hearts vadītāju, psiholoģi un 5 bērnu māmiņu Ingu Bērziņu.

 

Mazkaloriju diēta slaidam augumam

Tuvojas peldkostīmu sezona un aktuāls kļūst jautājums kā notievēt. Nevienam nav noslēpums, ka daudz sieviešu pasaulē izmēģina dažādas metodes lieko kilogramu zaudēšanai. Kāda pievēršas aktīvām sportam, vēl kāda uzturā ievieš korekcijas un vairāk dzer ūdeni. Kāda cita izmēģina un ir apmierināta ar populārām diētām, kas iedarbojas ilglaicīgāk, pateicoties rūpīgai sekošanai līdzi savam uzturam. Vēl kāda uzturā iekļauj īpašus uztura bagātinātājus, kas palīdz organismam saņemt nepieciešamās uzturvielas, minerālvielas un vitamīnus, pie viena atrisinot arī tauku sašķelšanas problēmu.

Ja jūsu motivācija ir tik stipra, ka esat gatavi darīt visu iespējamo, lai sasniegtu mērķi, tad šis ir īstais laiks, lai sāktu lietot Nutriless un zaudētu lieko ķermeņa svaru!

11.15 Topošo māmiņu un mazuļu ādas kopšana

Saulīte mūs lutina aizvien biežāk, līdz ar to aizvien vairāk laika pavadām laukā, kas nozīmē, ka vēl jo rūpīgāk jāpiedomā pie tā, kā pasargāt gan savu, gan arī bērniņa ādu. Tāpēc Māmiņu Kluba Online TV 10.jūnija raidījumā runāsim gan par pigmenta plankumu veidošanos grūtniecēm un ādas mitrināšanu, gan arī tās pasargāšanu no saules kā mazajiem, tā lielajiem.