1. maija Māmiņu Kluba TV raidījumā runāsim par sievietes reproduktīvo veselību

29. Apr 2022, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Sveicieni gandrīz maijā! Starp kopīgām izklaidēm un atpūtu nedēļas nogalē, ceram, ka esi ieplānojusi svētdienas rītā laiku, lai noskatītos Māmiņu Kluba jaunāko TV raidījumu. 

Tiekamies šo svētdien, 1.maijā, plkst. 9.20 STV Pirmā!

Sievietes reproduktīvā veselība ir jautājums, kas svarīgs visa sievietes mūža garumā, tāpēc raidījumā tiksimies ar Latvijas Ginekologu un dzemdību speciālistu asociācijas prezidenti Daci Matuli, lai aktualizētu sievietes veselības jautājumu.

Vai uz tava balkona ik gadu zaļo dārziņš? Tas ir lielisks veids, kā pašiem izaudzēt dažādus garšaugus, savus tomātus vai pat zemenes, vienlaikus bērnam parādot, kā no mazas sēkliņas izaug brīnumu lietas! Raidījumā iedvesmosimies no māmiņas Ingas sava dārziņa ierīkošanai.

Alerģiju izpausmes var apgrūtināt bērna ikdienu, tāpēc ir ļoti svarīgi noteikt alerģijas iemeslu, lai izvēlētos pareizāko terapiju, pielāgotu diētu. Kā noskaidrot alergēnus, uzzināsim svētdien.

Mums priekšā ir vēl viena fantastiska vasara, kuru daudzi noteikti piepildīs ar tuviem un arī tālākiem ceļojumiem. Lai ceļošana būtu ērta, svarīgi izvēlēties piemērotu apģērbu. Tāpēc svētdien dosimies kopīgi iepirkties, meklējot bērniem ērtāko un piemērotāko apģērbu ceļošanai.

Vai arī tu esi pieņēmusi mūsu izaicinājumu un ik dienu dodies pastaigās, tā krājot soļus un vienlaikus uzlabojot arī savu pašsajūtu? Šajā svētdienā arī dosimies nelielā pastaigā, vienlaikus atgādinot, cik svarīgi fizisko aktivitāšu laikā, tostarp, arī staigājot, ir padzerties ūdeni.

Tiekamies 1.maijā plkst. 9.20