09.03. STV: Sievišķība. Rotaļu vides iekārtošana. Biezpiena kārtojuma recepte. Pirmais zobu higiēnista apmeklējums

09. Mar 10:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Šīs sestdienas Māmiņu Kluba TV raidījums bija īpaši pavasarīgs un sievišķīgs!

Kopā ar Ditu un 2024. gada Superbēbja māmiņu devāmies uz pavasarīgu fotosesiju, savukārt lielajā sarunā tikāmies ar Inesi Ozolu, Amoralle zīmola veidotāju, lai runātu par to, kas tad īsti ir sievišķība!

Sestajā grūtniecības mēnesī topošā māmiņa meklē dažādus veidus, kā samazināt muguras sāpes, tāpēc šī gada Superbēbīša māmiņa Egita izmēģina teipošanu.

Kā pareizi iekārtot rotaļu vidi mazulim dažādos vecuma posmos tā, lai bērniņam tā būtu gan attīstoša, gan interesanta? Vaicājam fizioterapeitei padomu.

Kad mūsu 2023. gada superbēbītim Evertam tūlīt jau klāt 1. jubileja, māmiņai Kitijai ir nedaudz vairāk brīvā laika, ko veltīt sportiskākām aktivitātēm. Bet pēc tām, protams, neiztikt bez veselīgām un gardām brokastīm!

Lieliska iespēja, kā apvienot atrašanos svaigā gaisā ar izzinošu ekskursiju, ir doties uz Getliņi EKO poligonu, kur ekskursijas laikā uzzināt visu par atkritumu šķirošanu un zaļo dzīvesveidu. Uzzini, kā norit ekskursija!

Lai gan pie zobārsta reti kurš dodas labprātīgi, rūpes par zobiem gan lieliem, gan maziem  ir ļoti svarīgas. Šī bija mazās Annas pirmā vizīte pie zobu higiēnista.

TV