05.02. STV: Līga Rīdere, daudzbērnu ģimenes, mazuļa ādas kopšana, dzemdību plāns

05. Feb 2023, 10:30 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Sveicieni februārī! Soli pēc soļa tuvojamies tuvāk pavasarim. 

Kā ik svētdienu, arī 5.februārī, mēs tikāmies ar jums Māmiņu Kluba jaunākajā TV raidījumā, lai vērtīgi pavadītu rīta stundu, tiktos ar foršiem un iedvesmojošiem cilvēkiem un gūtu atbildes uz sev aktuālajiem jautājumiem.

Kuplas ģimenes ir mūsu lepnums! Svētdienas raidījumā viesojās četru bērnu māmiņa, fitnesa trenere Līga Rīdere, lai runātu par to, kā ir būt vairāku bērnu mammai.

Līdz brīdim, kad pasaulē nāks mazais Superbēbītis, atlicis vien pavisam nedaudz, tāpēc māmiņa Kitija jaunākajā raidījumā devās pie vecmātes Lienes Draugas, lai uzzinātu, kāpēc ir nepieciešams dzemdību plāns un ko tajā rakstīt.

Mazuļa āda ir ļoti jutīga, tāpēc prasa īpašas rūpes. Kā to pareizi aprūpēt, lai neveidotos iekaisums, raidījumā vaicājām pediatrei Sanitai Mitenbergai.

Svētdienas raidījumā aktualizējām jautājumu par menstruācijām, vaicājot speciālistam, kā par šo tēmu runāt ar savām meitām.

Jaunākajā raidījumā kopā ar Māmiņu Kluba TV raidījuma vadītāju Līvu Spuravu turpinājām meklēt sievietes labsajūtas formulu. Ja iepriekšējā reizē secinājām, ka lielu nozīmi sievietes labsajūtā spēlē fiziskās aktivitātes, tad šoreiz, ka neiztikt arī bez veselīga uztura.

TV